Valkā: Seriāls “Optimists” ir sācies

Ceturtdien notika ikgadējā Valkas pilsētas skriešanas seriāla "Optimists" - "Pavasaris 2008" pirmā kārta, kurā piedalījās 172 dalībnieki. Tas ir apmēram tikpat, cik pērn.

 

Pilsētas sporta dzīves vadītāja Nadežda Blūma uzskata, ka traucēja stiprais lietus. "Prieks, ka ieradās daudz jauno māmiņu, kuras pēc gada pārtraukuma atkal ir uz līnijas. Tiesa, jauniešu varēja būt vairāk, bet tīkami, ka skrien daudz bērnu," situāciju raksturo N. Blūma.

 

Šis skriešanas seriāls notiek jau no 1986. gada. "Optimistā" piedalās skrējēji 12 vecuma grupās - gan sievietes, gan vīrieši no septiņu gadu vecuma. Skrējienu seriāls tradicionāli notiek sešās pavasara un sešās rudens kārtās. Seriāla norises vieta ir Valkā, mežā pie brīvdabas estrādes, kilometru garā marķētā meža taku aplī. Skrējiena rezultāti būs apkopoti un publicēti otrdienas "Ziemeļlatvijā".

 

Nosakot uzvarētājus, summē piecus labākos rezultātus. Atsevišķi tiek vērtētas arī ģimeņu komandas. Pirmo sešu vietu ieguvēji pa vecuma grupām tiks apbalvoti ar balvām. Dalībnieki, kuri būs startējuši vismaz piecās kārtās pavasarī un tikpat kārtās rudenī, piedalīsies galvenās balvas - dāvanu kartes (sporta inventāra iegādei) - izlozē.

 

Nākamās kārtas būs 17. un 24. aprīlī, 8., 15. un 22. maijā.

Sports