Valkā: Skrien lietū un vējā

Pirms nedēļas sportisko aktivitāšu atbalstītāji kārtējo reizi izbaudīja daudziem jau pazīstamo trasi mežā pie Koklētāja. Iespējams, tieši lietus bija par iemeslu, ka neskrēja tik daudz sportistu, kā bija cerēts.

 

Šogad tā sagadījās, ka pats pirmais uz starta līnijas stājās sporta veterāns Aivars Grinbergs. Viņš skrien jau 10. gadu un "Ziemeļlatvijai" atzīst, ka šis seriāls ir laba iespēja treniņiem savas sportiskās formas uzturēšanai. Sporta veterāns piebilda, ka savā vecuma grupā gan negribētu būt zaudētājos.

 

S0 grupā pirmajās trijās vietās ierindojās Elīna Ūdre, Madara Vaļģe un Veronika Kuzmina. S1-A grupā 15 dalībnieču konkurencē labākās bija Alise Kruška, Ilona Mīlberga un Beāte Pāvula. Savukārt S1-B konkurencē uzvarēja Karīna Rudus, Kristīne Ozola un Jana Klote. Šajā grupā skrēja 20 dalībnieces.

 

S2 grupā divu apļu skrējienā labākās bija Signe Butkina, Aivita Etiantena un Karīna Klote. Te bija vislielākā konkurence - 31 skrējēja.

 

S3 - tikai divas dalībnieces - Katrīna Jaunslaviete un Valda Bratčikova. Īpašas konkurences nebija arī S4 grupā. Labākās vietas sadalīja Aija Rulle, Valentīna Daņilova un Andriga Lozda. Līdzīga situācija ir arī S5 grupā. Vietas sadalīja Inga Bergholde, Una Ķieģelmane un Maija Gudēna.

 

S6 konkurencē līderes pagaidām ir Zita Sproģe, Iveta Karole un Lija Krūkliņa. S7 grupā Mudīte Gerke divus apļus noskrēja tieši 13 minūtēs, kas ir par 35 sekundēm ātrāk nekā Vēsma Selga. S8 grupā skrēja Inese Zaula un Ksenija Laura. S9 konkurencē pirmajā trijniekā ir Aija Lāce, Nadežda Blūma un Gaida Piele. Nūjotāju grupā divus apļus nogāja Rasma Kurlava, bet vienu veica Ausma Sikatere un Valda Fjodorova.

 

Vīriešu konkurencē V0 grupā pēc pirmās kārtas līderi ir Arturs Vaļģis, Rūdolfs Ģērmanis un Toms Baltiņš. V1-A grupā 17 dalībnieku konkurencē uzvarēja Kristaps Guoģis, Toms Gailis un Artūrs Kriviņš. V1-B grupā labākie pašlaik ir Viktors Volkovs, Danils Fričels un Artūrs Elmis.

 

Jauniešiem V2 grupā uzvarēja Arnis Ozoliņš, Ainārs Zandersons un Harijs Kruška. V3 konkurencē līderi ir Māris Poļakovičs, Reinis Bukšs un Edvīns Zandersons. V5 grupā trīs apļus noskrēja Agris Saidāns un Aldis Galgāns. Apli mazāk veica Jānis Vehi.

 

V6 divas vietas sadalīja Anrijs Muižarājs un Jānis Kruška. V7 grupā ir līdzīga situācija - Aivars Krastiņš un Valērijs Kriviņš. Savukārt V8 konkurencē līderi ir Aivars Grinbergs, Agris Knope un Ēriks Jukāms. V9 grupā divus apļus spēja veikt tikai Anatolijs Buločņikovs, bet V10 konkurencē piedalījās tikai sporta veterāni Ilmārs Zaļais un Maksis Stepītis.

 

Pavisam pirmajā kārtā skrēja 99 sievietes un 73 vīrieši. Seriāla nākamā kārta notiek šodien.

Sports