Valkā: Uzvarētāju medaļas bijušas saldākas 1

Valkas pamatskolā sporta pēcpusdienu kopā ar vecākiem palīdzēja noorganizēt skolas vecāku komiteja. Jo īpaši daudz pūļu ieguldīja Lija Krūkliņa.

 

Notika sacensības šahā, dambretē, tautas bumbā, volejbolā un florbolā. Sacensību norisi koordinēja skolas direktora vietnieces ārpusklases darbā Ināra Vītola un Ingrīda Sebre.Sacensībās šahā uzvarēja skolēni.

 

 

Komandā startēja Niko Bodnieks, Aleksandrs un Igors Matvejevi un Jēkabs Jaunslavietis. Savukārt dambretē cīņas bija spraigākas. Pamatturnīrs starp skolēniem un apvienoto vecāku un skolotāju komandu beidzās neizšķirti. Lai noskaidrotu uzvarētāju, tika sarīkots mačs starp Ināru Vītolu un Ritu Grečnu. Pārāka par azartu izrādījās pieredze. Sacensības vadīja Vsevolods Dudzinskis.

 

Tautas bumbā uzvarēja vecāku komanda, kas bija pastiprināta ar dažiem skolēniem. Vecākus pārstāvēja Ligita Sīmane, Irita Ozola, Eva Jaunslaviete un Ilvars Rullis.Volejbolā vecāku uzvaru palīdzēja kaldināt Antra un Valdis Milbergi, Aleksandrs Primaks un Valērijs Kriviņš. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1.

 

Savukārt florbolā pārāki bija skolnieki. Salvja Stepiņa tiesātā spēle beidzās ar rezultātu 5:4. Vecāku komandā līdzās skolēniem spēlēja veterāni Ivo Meļķis, Ilvars Rullis un Ritvars Klaips. Interesantākie bija pēcspēles soda metieni.

 

Jānis Jaunslavietis, jautāts, kāpēc piedalījās šajās sacensībās, sacīja, ka skolas aktivitātes vienmēr atbalstāmas. Tiesa, acīs iekritis, ka šogad vecāku bija mazāk nekā pērn. Savu spēli šahā Jānis uzvarēja.

 

Ilvars Rullis "Ziemeļlatvijai" sacīja, ka pasākums bijis foršs, vērtīgs un gana labi noorganizēts. Viņš arī gaidījis lielāku vecāku atsaucību. Šokolādes piemiņas medaļas saņēma visi dalībnieki, taču uzvarētājiem tās bijušas saldākas.

Komentāri 1

erna

Nu ko, lai saka? Laikam jau sacensības jaukas, bet es par tām uzzināju tagad - no laikraksta mājaslapas. Sapratu, ka manējais neatbalsta, bet arī dienasgrāmatā info nebija.

pirms 12 gadiem, 2009.01.24 19:20

Sports