“Valkas atlēts” jaunās telpās 2

Atlētiskās vingrošanas klubs "Valkas atlēts" mainījis savu atrašanās vietu - no lauktehnikas sporta zāles tas ir pārcēlies uz ģimnāzijas sporta halli.

"Ziemā cilvēki nelabprāt dodas uz lauktehniku. Tagad esam tuvāk centram, turklāt jaunās telpas ir plašākas," stāsta atlētiskās vingrošanas treneris Juris Stankaničs.

Par atlētisko vingrošanu lielākoties interesējas ģimnāzijas audzēkņi. Pieaugušo saskaitīšanai nevajag pat visus vienas rokas pirkstus. Ja lauktehnikas zālē bija ierobežots treniņu laiks, tad tagad, izņemot trešdienas, savai iecienītajai nodarbei ikviens var pievērsties no pulksten 17 līdz 19. Nevienu prom nedzen arī pēc nodarbību beigām. Kamēr halle ir atvērta, ikviens laipni gaidīts.

Katram kluba dalībniekam ir savs mērķis. Ģimnāzijas jaunieši trenējas, lai gūtu lielāku spēku, citi treniņus apmeklē skaista auguma dēļ. Meitenes lielākoties nodarbojas ar fitnesu.

Vēl pie kluba ieguvumiem jāpieskaita izmaiņas inventārā. Tā ir kļuvis ievērojami vairāk, jo ir apvienoti gan kluba, gan ģimnāzijas treniņu rīki un iekārtas. Kā informē treneris, tagad vienlaikus, citam citu netraucējot, var darboties 10 - 12 atlēti.

Valkai tas esot pietiekami. Jautāts, vai paredzētas arī kādas sacensības, treneris atbild, ka, iespējams, gada nogalē kluba ietvaros tādas būs. Vienīgais nosacījums - jauniešiem regulāri jātrenējas. Tātad motivācija ir.

Komentāri 2

valkas atlets

l/tehnikas zale ir sporta skolas,kur notiek vieglatletikas u.c trenini.

pirms 9 gadiem, 2011.10.19 07:05

Sports