Valkas florbola komandai aizvadīta pirmā mājas spēle

Piektdien, 2. oktobrī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē florbola komanda “Valka/IGLU” aizvadīja pirmo mājas spēli un kopumā otro spēli Latvijas 28. čempionātā florbolā vīriešiem 1. līgā.

Līdzīgi kā pirmā čempionāta spēlē, kas notika 25. septembrī Salaspilī pret FK “Saulkalne”, arī mājas spēle pret FK “Madona” mūsu komandai noslēdzās ar viena punkta zaudējumu. Rezultāts pret FK “Saulkalne” izbraukumā 7:6, savukārt pret FK “Madona” ‒ 6:5. Tomēr, spēlējot savā laukumā, mūsu komandai, izlīdzinot rezultātu pēdējā periodā un zaudējot papildlaikā, izdevās nopelnīt pirmo punktu čempionātā. FK “Valka/IGLU” pārstāvis Ilvars Rullis atzīst, ka abas aizvadītās spēles ir bijušas pret līdzvērtīgiem pretiniekiem un komandai izdevies parādīt raksturu, cīnoties visu spēles laiku, un tikai neveiksmīgas situācijas pie mūsu vārtiem noteica ne tik pozitīvo rezultātu. Viņš secina, ka komandai viennozīmīgi ir potenciāls, puišiem jāturpina nākt uz treniņiem, strādāt un rezultāts neizpaliks.
Šajā sezonā Valkas komandas rindās spēlē arī vairāki florbola komandas “Smiltene ’09” sportisti, tai skaitā vārtsargs, kurš debitēja izbraukuma spēlē Salaspilī. Ar Smiltenes komandu valcēniešiem ir noslēgta sadarbība, kas ļauj dalībniekiem “staigāt” un piedalīties čempionāta spēlēs. Florbola komanda “Smiltene ’09” spēlē 2. līgā, un ir aizvadīta viena spēle Variņos pret SK “Coyote”, rezultāts 13:14. Smiltenes komandas sastāvā 2. līgā spēlē arī trīs Valkas komandas sportisti. 

Nākamā čempionāta vīriešiem 1. līgas spēle FK “Valka/IGLU” notiks svētdien, 11. oktobrī, Ogrē pret FK “Metēji”. Lai gan FK “Metēji” 1. līgā spēlē pirmo reizi, komanda ir zināma, tā piedalījusies starptautiskajā turnīrā “BorderCup” un paredzama līdzvērtīga spēle. “Protams, brauksim pēc trim punktiem. Aizvadītas tikai divas spēles, vēl 16 priekšā. Tik jāspēlē,” tā I. Rullis.

Sports