Valkas florbolisti iegūst otro vietu turnīrā Ogrē

Aizvadītās nedēļas nogalē, 1. un 2. augustā, pirmo reizi Ogrē norisinājās starptautisks turnīrs florbolā vīriešu komandām “Ogre Open 2020”. Uzaicinājumam piedalīties atsaucās arī Valkas florbola komanda un atgriezās mājās ar izcīnītu otro vietu.
 
Kopā turnīrā piedalījās 13 komandas, kas tika sadalītas divās grupās. FK “Valka” izlozēja A grupā ar septiņām komandām. Pēc aizvadītām sešām spēlēm, no kurām četrās gūtas uzvaras, vienā nospēlēts neizšķirts un vienā zaudēts, dalību pamatturnīrā FK “Valka” noslēdza kā līderi. 

Finālā FK “Valka” stājās pretī komandai no Ogres “Nekādi ritmi-Autociems”, ar kuru pamatturnīrā bija nospēlēts neizšķirts. Finālmačs bija spraigs. Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja valcēnietis Matīss Pēteris Polis. Taču nekavējoties nāca atbilde un pretinieki dažu minūšu laikā guva trīs vārtus. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas četras minūtes, Valkas komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Komanda kļūdījās, un ogrēnieši guva vēl vienus vārtus. Taču, rezultātam esot 4:1, valcēnieši nedomāja padoties un neilgi pirms spēles beigām guva divus vārtus. Spēle tika pabeigta ar rezultātu 4:3 Ogres komandas labā. 

Treneris Ilvars Rullis atzīst, ka dalība “Ogre Open 2020” turnīrā komandai bijusi veiksmīga, ne tikai iegūstot godpilno otro vietu, bet arī atgūstot pašapziņu. Turnīra laikā spēlētājiem bija iespēja atkal sajusties kā vienotai un saliedētai komandai. “Pēc ilgiem laikiem jutu, ka uz laukuma spēlē komanda,” uzsver I. Rullis. Gandarījums ir arī par to, ka uz turnīru izdevies piesaistīt trīs virslīgas spēlētājus, ko pieļauj sacensību nolikums, no pašu vidus – Arniju Kuratņiku, Aivaru Kristiānu Rulli un Linardu Ščegoļevu. Virslīgas spēlētāju dalība turnīru pacēla augstākā līmenī un jaunajiem spēlētājiem deva nebijušu pieredzi un motivāciju.

Sports