Valkas futbolisti sezonu sāks ar kausa izcīņu

Noskaidrojies, ka FK “Valka” futbolisti jauno sezonu sāks ar Latvijas kausa izcīņas spēli pret FK “Lielupe”. Pirmā posma otrās kārtas spēli valcēnieši 4. jūlijā pulksten 15.30 aizvadīs Rīgas 49. vidussskolas laukumā.

Sākotnēji bija paredzēts, ka “Valkas” futbola klubs jūlija pirmās nedēļas nogalē savā laukumā tiksies ar Valmieras “Gaujas” futbolistiem, taču kausa izcīņas izloze ieviesa korekcijas komandas plānos.

Futbola klubs “Valka” savā “Facebook” lapā iepazīstinājis ar komandas sastāvu gaidāmajai sezonai. Komandas pamatvārtsargs būs Toms Sulainis, vēl komandā būs divi pieredzējušāki vārtsargi – Ingus Auziņš un Artis Knoks.

Aizsardzībā spēlēs Matīss Jaunslavietis, Daniels Lielbiksis, Edgars Lazdiņš, Aldis Putniņš, Ingars Veide un Kārlis Puriņš, Rodrigo Cibuļskis un Dāvis Lācis. Savainojuma dēļ, visticamāk, palīdzēt nevarēs Mareks Rudzītis.

Balsta zonā spēlēs Ivars Lukovskis, Sandis Elvis Freimanis, Tomass Kristers Burkevics un Raivis Graņics. Flangos jeb spārnos spēlēs Klāvs Kārkliņš, Oļegs Čuličoks, Ardis Tokarevs, Eduards un Klāvs Visocki, Jānis Pauls Bukulds, būs iespēja redzēt arī divus jaunpienācējus – Sandiju Ciprusu un Mareku Stumbi.

Komandas uzbrukumu līniju veidos Roberts Teters, Linards Ščegoļevs, Ronaldo Veide, arī pēdējais aktīvais veterāns Mareks Cibuļskis, kā arī pilnvērtīgu sezonu aizvadīs Mariuss Teteris.

Komandas galvenā trenera pienākumus pildīs Raivis Graņics, Enija Stahovska darbosies ar sociālajiem tīkliem, bet mazākus un lielākus nobrāzumus palīdzēs sadziedēt Daina Grasmane.

Sports