Valkas futbolisti Valgā aizvada trešo pārbaudes spēli

Aizvadītajā nedēļā futbola kluba “Valka” spēlētāji trešo reizi devās uz Valgu, lai aizvadītu pārbaudes spēli ar vietējo “Warrior” vienību.

Šoreiz valcēnieši kaimiņiem piekāpās ar rezultātu 1:6. Vienīgos vārtus FK “Valka” labā guva Mariuss Teteris.

Maija beigās, ievērojot Valkas un Valgas īpašos robežas šķērsošanas nosacījumus, Valkas futbolisti tikās ar Valgas komandas “Warrior” futbolistiem pirmo reizi. Valkas vienība, kas bija komplektēta pārsvarā no Valkas novadā dzīvojošiem gados jauniem spēlētājiem, valdzēniešiem piekāpās ar 0:5. Otrajā spēlē, kas notika 2. jūnijā, Valkas komandai izdevās ne tikai aizvadīt labāku spēli, šoreiz zaudējot tikai četrus vārtus, bet arī gūt vārtus pašiem, to autors bija Ivars Lukovskis. Otrās draudzības spēles galarezultāts – 1:4.

Futbola klubs savā “Facebook” lapā atklāj, ka sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju piedalās “Klubu ilgtspējas attīstības atbalsta programmā”, kas četru gadu laikā palīdzēs Valkas klubam attīstīties un pilnveidoties dažādās jomās.

Valkas futbola kluba galvenais treneris Raivis Graņics laikrakstam “Ziemeļlatvija” arī atklāja, ka jūlijā beidzot varēs sākties ilgi gaidītā Latvijas futbola čempionāta trešās līgas sezona, kurā spēlēs arī FK “Valka”.

“Aizvadītajā nedēļā valdība devusi “zaļo gaismu”, šonedēļ notiks Latvijas Futbola federācijas valdes sēde, kurā tiks pieņemts lēmums par sezonas sākšanu jūlijā,” pastāstīja treneris. “Pagaidām vēl nav precīzi zināms mūsu spēļu kalendārs, tas vēl tiek saskaņots ar visiem dalībniekiem. Tiklīdz tas būs noticis, mēs par to paziņosim un gaidīsim mūsu līdzjutējus.”

Sports