Valkas futbolistiem pēc uzvaru sērijas - zaudējums 3

Pirmdien Latvijas 2. līgas čempionāta spēlē Vidzemes reģionā futbolā Salacgrīvā FK "Valka" Salacgrīvā tikās ar FS "Gauja" no Valmieras. Diemžēl pēc triju uzvaru sērijas piedzīvots zaudējums 1:2.

Valcēnieši beigu ofensīvu uzsāka pārāk vēlu. Vienīgos vārtus FK "Valka" labā guva Sergejs Pavlovs spēles 22 minūtē panākot 1:1.

Lai arī tika piedzīvots zaudējums, lielisku sniegumu vārtos parādīja Edgars Maļcevs un it sevišķi Sergejs Kozlovs, kā arī Raivis Graņics. "Tas arī ir vislielākais ieguvums šajā sezonā, ka komandā tiek iesaistīti Valkas jaunie futbolisti un treneris viņiem uzticas," uzskata komandas menedžeris Ivars Meļķis.

Nākamo spēli FK "Valka" aizvadīs savā laukumā 23. jūlijā, pulksten 19.00, tiekoties ar FK "Priekuļi", kuru sastāvu veido 1. līgas FK "Daugava" futbolisti, kas līgā turas līderu grupā.

Turnīra tabula liecina, ka pēc pirmā apļa 11 komandu konkurencē FK "Valka" ar 15 punktiem ir ceturtajā vietā. Viens punkts vairāk ir "Gaujai" no Valmieras, bet līdera godā ar 24 punktiem ir "Vecais Alberts" no Rīgas, aiz sevis atstājot ogrēniešus (OSC/FK-33) ar 21 punktu.

Iesisto un zaudēto vārtu attiecība valcēniešiem ir 28:16. Visvairāk vārtu (52) pēc pirmā apļa ir guvis "Vecais Alberts".

Komentāri 3

Sports