Valkas ģimnāzijas volejbola čempionāts 1

Valkas ģimnāzijas volejbola čempionāts izvērtās negaidīti spraigs un interesants. Pieteicās deviņas komandas, kas aptvēra visas klases. Volejbols šajā mācību gadā bija topā un prieks par jauniešiem, kas sevi ir atraduši šajā sporta veidā.

Fotoreportāža šeit!

 

"Volejbolu visi turpinās spēlēt, bet, iespējams, kādam pie nopietnas attieksmes un vēlmes cīnīties spīd spēlēšana augstākas klases komandā," uzskata halles vadītājs Andris Dainis.

 

 

 Viņš uzskata, ka rezultāti bija ļoti saspringti un labi, ka noteikumi paredzēja - jāspēlē līdz trīs setu uzvarai. Daudzas spēles beidzās ar pieciem setiem, un pēdējā uzvara gūta tikai ar pāris punktu starpību.

 

 

 Pamatturnīrā izspēlēti 36 mači un pēc tam vēl četras finālspēles, lai noskaidrotu vislabākos. Pusfināli notika visām komandām vienlaikus mazajos laukumos. 11.b ar 0:3 zaudēja 12.b klasei, bet otrajā spēlē 10.b ar 3:0 apspēlēja 9.a klasi.

 

Finālā par 3. vietu 9.a itin pārliecinoši trijos setos uzvarēja 11.b. Tikai trešajā setā vienpadsmitie jaunākajiem spēja izrādīt nopietnu pretestību un patiesībā bija tuvu uzvarai šajā setā. Izskatījās, ka vienpadsmitie bija salūzuši, jo patiesībā viņi cerēja šajā čempionātā uzvarēt un trešā vieta komandai bija diezgan vienaldzīga.

 

Galvenais fināls notika starp 10.b un 12.b klasi. Ar 3:1 uzvarēja desmitie.

 

"Šajā čempionātā nebija nedz izteiktu līderu, nedz autsaideru. Katrā klasē ir kāds līderis, kurš ar savu meistarību un cīņassparu uzmundrina pārējos. Šādā situācijā arī pārējie rāda, ko var," analizē A. Dainis.

 

 

Viņš uzskata, ka volejbola popularitāte augusi tāpēc, ka daudzi spēlē pludmales volejbolu un notiek labi turnīri arī Valkas apkārtnē. Jaunieši ir kustīga tauta un daudzi ir atraduši pašapliecināšanās iespēju tieši šajā sporta veidā.

Komentāri 1

labi, ka mums pamatīgi tas viss interesē!!!
Kas par lietu, vai tiešām vairs nav par ko rakstīt - autor, izlasiet vēlreiz šo rakstu un aizdomājieties...
Nojaušu, ka atbilde būs apmēram - jādod taču jauniešiem iespēja,lai sajūt, ka par viņiem interesējas, jūt - nu bet Aldi Dubļān, skolas čempionāts volejbolā!!! Kas jūs galīgi jau.... kalendārs nav pilns??

pirms 12 gadiem, 2009.03.01 22:11

Sports