Valkas novada bērni prieku rod sportā

Pozitīvas emocijas 40 sākumskolas vecuma bērniem no Valkas novada sagādājusi Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas dienas nometne “Mans eS Sportā”.

Šomēnes bērni, kuri iepriekš bija uzrādījuši negatīvu “Covid-19” testu, piecas dienas tika iesaistīti kopīgās sportiskās aktivitātēs, kā arī iepazīstināti ar skolā pieejamajiem sporta veidiem.

Nometne notika sporta skolas treneru uzraudzībā, kuriem palīgā nāca vecākās sporta grupas audzēknes, veicot brīvprātīgo darbu.
“Bērni bija sajūsmā, vecāki – sajūsmā, mēs paši arī,” par rezultātu priecājas Valkas novada Bērnu- jaunatnes sporta skolas direktore Inese Kāposte.

Katra diena bija maksimāli piepildīta. Nometnes galvenā mājvieta bija Valka, no kurienes bērni ar velosipēdiem devās arī izbraucienā uz Ērģemi, tur spēlēja petanku un dvieļu volejbolu, bet citā dienā pabija Valmieras Sajūtu parkā, izejot piedzīvojumu taku kokos (trasē iekļauti četri trošu nobraucieni pār Gauju). Daudz dažādu aktivitāšu notika Valkas stadionā: florbols, futbols, vieglatlētika, loka šaušana, lāzertags jeb lāzera peintbols.

Dienas nometne “Mans eS Sportā” tika organizēta ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projektā “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis!” un sadarbībā ar biedrību “Atbalsts Valkai” un Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolu.

Sports