Valkas novada sacensības distanču slēpošanā

Svētdien, 6.februārī plkst.12.00 slēpošanas trasē Valkas pagasta teritorijā, netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens sāksies Valkas novada sacensības distanču slēpošanā. Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā būs no plkst.11.00 starta vietā.

Sacensību programmā - distanču slēpošana brīvā stilā.  Ar sacensību nolikumu var iepazīties http://valka.lv/wp-content/uploads/2011/01/nolikums.pdf. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Sacensības notiks, ja gaisa temperatūra nebūs zemāka par - 150 C.

 Par sacensību dalībnieku var būt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Viens dalībnieks var piedalīties vienā, savam vecumam atbilstošā grupā. Dalības maksa Ls 1,- (skolēniem), Ls 2,- (pieaugušajiem). Valkas novada iedzīvotājiem dalība sacensībās - bez maksas.

 Uzvarētājus katrā grupā apbalvos ar diplomiem, medaļām un balvām.

 Lai nokļūtu sacensību vietā, ir jābrauc pa ceļu „Valka - Ērģeme"  līdz autobusa pieturai „Roņi", pie norādes „Ģenerāļa P.Radziņa piemiņas vieta" ir jāgriežas pa labi, pēc apmēram 100 m ir jāgriežas pa kreisi, un tad šķērsojot mājas pagalmu, esam pie slēpošanas trases.

 Aicinām aktīvās atpūtas cienītājus un citus interesentus izmantot šo iespēju un doties baudīt skaisto dabu un ziemas priekus!

Sports