Valkas novada „Sporta laureāts 2011” apbalvošana 1

Piektdien, 16.decembrī plkst.18.00 Valkas novada Bērnu un jauniešu centrā „Mice" (Valkā, Semināra ielā 27) notiks Valkas novada „Sporta laureāts 2011" noslēguma pasākums ar laureātu apbalvošanu. Nominācijām izvirzītie sportisti un kolektīvi ir:

  1. Ilmārs Zaļais - Starptautiskā Tartu maratona skrituļslidošanā uzvarētājs V-70+ grupā, Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētājs distanču slēpošanā 2.5 km distancē V-70+ grupā, 2.vietas ieguvējs Jūrmalas starptautiskajā maratonā skrituļslidošanā V-50+ grupā.
  2. Andris Dainis - Starptautiskā Tartu maratona uzvarētājs četrcīņā V-60+ grupā, Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētājs distanču slēpošanā 5 km distancē un pavasara krosā 3 km distancē V-60+ grupā.
  3. Aija Lāce - Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētāja distanču slēpošanā 2,5 km distancē S-55+ grupā.
  4. Astrīda Kalniņa - Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētāja lodes grūšanā telpās,  lodes grūšanā, diska un šķēpa mešanā stadionā S-75+ grupā.
  5. Baiba Salzirne - Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētāja 100 m skrējienā S- 40+ grupā.
  6. Tālis Auniņš - Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētājs 60 m skrējienā telpās un 100m skrējienā stadionā V-55+ grupā.
  7. Anta Mincāne - Latvija Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētāja 800m un 3000m skrējienos telpās S-55+ grupā.
  8. Mudīte Gerke - Latvijas Pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēļu uzvarētāja 100 m skrējienā S-50+ grupā.
  9. Ēriks Ūdris - Latvijas čempions pagarinātājā distancē orientēšanas sportā V-45+ grupā.
  10. Kristaps Ozoliņš - Eiropas čempionātā finālā-challeng.- 3.vieta, cruisers - 2.vieta, Pasaules čempionātā - 6.vieta.
  11. Klāvs Bošs - Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē - 1.vieta 333m, 2.vieta - 800m šorttrekā.
  12. Kristiāns Kalniņš - Latvijas Jaunatnes olimpiādē - 3.vieta 500m šorttrekā.
  13. Igors Lisovskis - Latvijas čempionātā vieglatlētikā 1.vieta 2000m skrējienā.
  14. Artūrs Meirēns - Latvijas ziemas čempionātā vieglatlētikā lodes grūšanā - 2.vieta, Latvijas čempionātā vasarā šķēpa mešanā - 3.vieta, Eiropas skolēnu spēlēs Čehijā - 1.vieta šķēpa mešanā.
  15. Klāvs Karlsons - Latvijas ziemas čempionātā 1. vieta - augstlēkšanā, Baltijas valstu U-18 sacensībās Viļņā - 5.vieta augstlēkšanā, Latvijas Jaunatnes olimpiādē - 1.vieta augstlēkšanā, Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā Trapzonā (Turcijā) 15.vieta augstlēkšanā, Baltijas valstu U-18 sacensībās Viļņā - 3.vieta augstlēkšanā.
  16. Mārtiņš Strazdiņš - Latvijas jaunatnes olimpiādē - 3.vieta šķēpa mešanā.
  17. Agnese Briede - Latvijas čempionātā juniorēm septiņcīņā - 3.vieta.
  18. Liene Krieviņa - Latvijas ziemas čempionātā - 1.vieta diska mešanā.
  19. Sandis Skrodelis - Latvijas čempionātā - 3.vieta 2000m kavēkļu skrējienā.
  20. Roberts Priste - Latvijas ziemas čempionātā - 3.vieta augstlēkšanā, 3.vieta 60m barjerskrējienā, Latvijas čempionātā - 3.vieta 110 m barjerskrējienā.
  21. Viktors Volkovs - Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā Veru (Igaunija) - 3.vieta 1000m skrējienā.
  22. Linda Puriņa - Latvijas čempionātā - 1.vieta augstlēkšanā.
  23. Georgs Karlauskis - Starptautiskās sacensībās vieglatlētikā „Valmieras spēles" - 3.vieta bumbiņas mešanā.
  24. Sabīna Djačenko - Latvijas republikas 64.skolēnu spartakiādē pavasara krosā - 1.vieta 1000m distancē.
  25. Dāvis Lozda - Latvijas Jaunatnes olimpiādē - 3.vieta individuāli, 3.vieta - MIX (jauktā pārī), 3.vieta - dubultspēlē.

 Treneri:

  1. Leons Peļņa - audzēkņi: Klāvs Karlsons, Mārtiņš Strazdiņš, Linda Puriņa
  2. Kārlis Pētersons - audzēknis Artūrs Meirēns
  3. Mudīte Gerke - audzēkņi: Igors Lisovskis, Agnese Briede, Liene Krieviņa, Sandis Skrodelis, Roberts Priste
  4. Lija Krūkliņa - audzēkņi: Agnese Briede, Liene Krieviņa, Sandis Skrodelis, Roberts Priste
  5. Salvis Lozda - audzēknis Dāvis Lozda

 Komandas:

  1. Valkas ģimnāzija - Latvijas republikas 64.skolēnu spartakiāde pavasara krosā - 1.vieta 4.grupā.
  2. Valkas pamatskola - Latvijas republikas 64.skolēnu spartakiāde pavasara  krosā - 3.vieta 2.grupā.

 Par mūža ieguldījumu sporta attīstībā:

Anita Skrastiņa - sporta tiesnese

Komentāri 1

nesportiskais

Gerkei un Krūkliņai vieni un tie paši audzēkņi?!

pirms 9 gadiem, 2011.12.14 11:17

Sports