Valkas rajonam viena medaļa nopelnīta 2

Madonā notikušajās Latvijas sporta veterānu savienības 45. sporta spēļu sacensībās riteņbraukšanā no Valkas rajona piedalījās tikai divi braucēji - Andris Dainis un Aivars Grinbergs.

 

Vispirms sportisti sacentās apmēram 7,5 kilometru individuālajā iedzīšanas braucienā šosejā. Paredzēta bija 10 kilometru gara distance. A. Dainis šo distanci veica 13,13 minūtēs un V55+ grupā ierindojās piektajā vietā. A. Grinbergam grupā V45+ 10. vieta (12,50). Jau pēc trijām stundām viņš Smecersila biatlona slēpošanas bāzē startēja 27 kilometrus garā krosā ar MTB velosipēdu un savā vecuma grupā palika devītais (1:14,26).

 

Svētdien riteņbraukšanas sporta veterāni Madonas - Ērgļu šosejā mērojās spēkiem 60 kilometru grupas braucienā. Andrim izdevās veiksmīgi noturēties starp līderiem, un ar skaistu finiša spurtu viņš izcīnīja otro vietu (1:44,44), saņemot spēļu sudraba medaļu. Aivaram grupā noturēties neizdevās un, braucot vienatnē, viņš distancē pavadīja par astoņām minūtēm ilgāk. Iznākumā - 6. vieta.

 

 

"Piektdien vakarā startēju 24 kilometru MTB maratonā Igaunijā, kur izdevās uzvarēt. Sestdien divi starti Madonā, tāpēc svētdienas braucienam spēka vairs nebija," komentē Aivars. Savukārt A. Dainis priecājas par sacensību organizētību, jo "madonieši bija pacentušies", turklāt šoreiz šosejas segums bija Latvijai neraksturīgi labā kvalitātē.Vienlaikus ar sacensībām Madonā notika arī Rīgas velomaratons.

 

 

"Diemžēl atkal riteņbraukšanas sporta dzīves vadītāji nespēja vienoties par to, lai šīs sacensības notiktu dažādos laikos. Pārcēla, gan vienu, gan otru sacensību laiku, bet iznākumā tās notika reizē. Tiesa, veterāniem šis laiks jau sen bija kalendārajā plānā. Šajā dienā bija mači arī Igaunijā," stāsta Andris.

Komentāri 2

Aivars Grinbergs

Man izdevās uzvarēt Igaunijā veterānu grupā V40...

pirms 13 gadiem, 2008.06.16 12:14

Man izdevās uzvarēt Igaunijā SK "karula" rīkotā MTB seriāla pirmajā kārtā 24 km distancē veterānu V40 grupā,vīrieši brauca 2 apļus-48 km ...

pirms 13 gadiem, 2008.06.16 12:44

Sports