Valkas slēpotāji kāro sacensties 3

Valkas pilsētas janvāra pasākumu plānā nākamajā sestdienā, 31. janvārī, ir paredzētas pilsētas sacensības distanču slēpošanā, tiesa gan ar piebildi par laika apstākļiem.

 

"Meteoroloģiskās ziņas, sākot ar otrdienu, mums paredz noturīgus mīnusus gan dienā, gan naktī, bet nedēļas nogalē termometra stabiņš solās noslīdēt līdz pat -10 grādiem.

 

 

 Pašreizējā sniega sega, visticamāk, pārdzīvos šīs nedēļas nogales nelielo atkusni, tāpēc ceru, ka pasākums notiks, kas patiesībā pēdējos gados bija palicis vienīgais ziemas sporta notikums visā Valkas rajonā," uzskata sporta entuziasts Andrejs Iļjenko.

 

 

 Viņam kā bijušajam valcēnietim un ar savu dzimto pilsētu vēl joprojām cieši saistītam vienmēr ir bijis patīkami apmeklēt šos domes organizētos pasākumus ar visu ģimeni gan ziemā, gan arī vasarā.

 

Cik viņam sanācis runāt ar rajona slēpošanas aktīvistiem, neviens par plānotajām sacensībām nav zinājis.

 

Sazinoties ar pilsētas domes sporta dzīves organizatori Nadeždu Blūmu, viņa pastāstīja, ka sacensības vēl nav atceltas. Viss izšķirsies tuvākajās dienās.

 

 

 Ja pieturēsies kaut neliels sals, sacensības notiks, taču jau tagad skaidrs, ka pie brīvdabas estrādes distanci ierīkot nevarēs. Visticamāk, ka slēpošanas trasi Ainis Blūms izveidos Valkas pagastā pie ģenerāļa Pētera Radziņa piemiņas vietas.

Komentāri 3

Slēpotājs

Nesaprotu, vai te iet runa par sacensībām, vai kādu Blūmu ģimenes štellīti. Ja sacensības - tad tām ir jābūt zināmām vismaz rajona vai novada līmenī. Vai tiešām jāmāca atbildīgi cilvēki, kā jāorganizē sacensības. Palūdziet Andrim Dainim - viņš izdarīs.

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 09:56

slēpošanas cienītājs Grinbergs

Kārtējo reizi gribēja kā labāk, bet sanāca - kā parasti ... tieši tajā pašā dienā notiks arī Austrumvidzemes mežsaimniecības balvu izcīņa biatlonā. Tas nozīmē, ka lielākā daļa ziemas sporta entuziastu, kuri slēpo Smiltenes, Vijciema, Trikātas, Strenču, Sedas, Jērcēnu pusē un pat, iespējams, daži valcēnieši - mežu nozares darbinieki un mežu īpašnieki, Valkā uz slēpošanas mačiem neieradīsies... Bet rīkotājiem po... mazāk dalībnieku, mazāk problēmu!Daļa Valkas domes rīkotie sporta pasākumi drīzumā var nomirt dabīgā nāvē, ja tiks rīkoti vien ķeksīša pēc... Par to pirms pāris gadiem jau tika rakstīts "Ziemeļlatvijā". Vai tiešām grūti vienoties Valkas sporta vadībai ar smilteniešiem - AVM sacensību organizatoriem? Ieguvēji būtu visi sportotgribētāji, jo varētu taču piedalīties abos sporta pasākumos?!

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 12:07

neslēpotājs

Sacensības nepiemērotu laika apstākļu dēļ ir atceltas. Par to, kad tās notiks, N. Blūma informēs atsevišķi

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 18:05

Sports