“Valkas vanagi” – Vaidavas kausā

Pagājušajā svētdienā, 30. augustā, Apē 47. reizi notika leģendārais motokross “Vaidavas kauss”, arī “Zelta mopēda” Latvijas čempionāta ceturtais posms. Sacensībās piedalījās arī motokluba “Valkas vanagi” motobraucēji.

Komandas pārstāvis Normunds Gredzens atklāj, ka mopēdu sacensībās kopumā piedalījās 56 braucēji. Trase dinamiska, neraugoties uz ierobežojumiem, publikas bija daudz, laikapstākļi ideāli – ne karsts, ne auksts, nelija un trase neputēja. Jauniešu grupā līdz 16 gadiem godpilno otro vietu izcīnīja “Valkas vanagu” motobraucējs Ričards Stafeckis. Meiteņu grupā izcils sniegums un pirmā vieta Suzannai Gredzenai. Grupā ar vislielāko konkurenci – 16 plus ‒ uz startiem izgāja Rojs Gredzens un ierindojās 6. vietā, Niks Gredzens ‒ 11. vietā un Normunds Gredzens ‒ 21. vietā. 

N. Gredzens atklāj, ka ik gadu “Vaidavas kausu” “Valkas vanagi” apmeklē viskuplākā skaitā, taču šogad pandēmijas un ierobežojumu dēļ uz sacensībām nevarēja ierasties vairāki motokluba dalībnieki, kuri dzīvo ārpus Latvijas robežām. Sacensības “Vaidavas kauss” bija pirmās, kurās N. Gredzens šogad piedalījies Latvijā, bet jaunākie dalībnieki piedalījušies teju visos Latvijas posmos. Paredzēts startēt arī nākamajos Latvijas čempionāta posmos ‒ plānoti vēl divi.

Sports