Valkas velobraucēju apvienībai izdodas atkārtot sasniegto rezultātu

Aizvadītajā svētdienā, 26. jūlijā, Alūksnē norisinājās VIVUS.LV MTB maratona 2. posms, kurā piedalījās arī Valkas velobraucēju apvienības “Velohooligans” dalībnieki. Šajā posmā “Velohooligans” izdevās atkārtot VIVUS.LV MTB maratona 1. posma, kas notika Talsos, sasniegumu un komandu kopvērtējumā otro reizi pēc kārtas iegūt godpilno trešo vietu. Kopvērtējuma rezultātus veido pirmo trīs komandas dalībnieku – līderu iegūto punktu summa.
 
Velo apvienībā sacensībā, maratona distancē startē Uldis Platnieks, pusmaratona distancēs – Agris Podiņš, Oskars Ārgalis, Edgars Ārgalis, Sergejs Kuncevičs, Rihards Rieka un Zigmārs Bērziņš. Alūksnē Zigmāram Bērziņam diemžēl neveiksmīgs starts, kad, uzsākot sacensības braucot kalnā, plīsa velosipēda ķēde un no sacensībām nācās izstāties. Abos VIVUS.LV maratona posmos ar labiem rezultātiem startēja arī “VeloLifeStyle/Smiltenes BJSS” jaunieši. Komandas dalībniece Linda Elizabete Brilte Talsos savā grupā ieguva trešo, bet Alūksnē otro labāko rezultātu. Tāpat labus rezultātus Alūksnes posmā uzrādīja smiltenietis komandas “Dako Ziemeļvid­zeme” biedrs Agnis Apse, iegūstot astoto vietu maratona distancē grupā Vīri 40. 

Jautājot par sacensību trasēm, komandas dalībnieks Agris Podiņš atzīst, ka grūtāka un tehniskāka trase esot bijusi Alūksnē ‒ ar meža takām, koku saknēm un maz posmiem ar grants segumu. Tomēr, neraugoties uz to, ka iepriekš nolijis lietus, trase neesot bijusi tik dubļaina, kā varētu gaidīt. 

Komandas labo rezultātu pamatā ir rudens/ziemas sezonā ieguldītais darbs treniņos, kad treniņi esot bijuši daudz laikietilpīgāki – garāki. Šobrīd, kad ir sacensību sezona, treniņi ir īsāki, bet intensīvāki. Lielu atspaidu komandai sniedz  arī atbalstītāji – ģenerālsponsors SIA “Ķeizari-1”, “Valkas meliorācija”, Valkas novada dome, “Folkland home”, “Karcher garden and home” un “AM tools” servisa aprīkojuma veikals.  

Nākamās sacensības, kurās velo apvienības biedri plāno piedalīties, notiks jau šo svētdien, 2. augustā, Latvijas valsts mežu kalnu divriteņu maratona posms “Cēsis‒Valmiera”.

Rezultāti:

VIVUS.LV MTB maratona 2. posms, Alūksne

Pusaudži S 12:

2. Linda Elizabete Brilte,  VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 

Pusaudži V 12:

12. Eduards Pundurs, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
18. Mārtiņš Ice, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
23. Jānis Matisons, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS

Pusaudži V 14:

10. Dāniels Apse, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
15. Adrians Zaķis, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
16. Mārcis Klieders, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
19. Andris Matisons, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 

PM Jaunieši (34 km):

9. Renārs Roberts Balodis, VeloLifestyle/SmiltenesBJSS

Vīri 40 (59 km): 

8. Agnis Apse, DAKO ZIEMEĻVIDZEME
14. Uldis Platnieks, Velohooligans/Ķeizari 1
39. Gustavs Zatlers,  Velohooligans/Ķeizari 1 

PM Kungi (1976.–2001. g.) (34 km):

74. Endijs Ramanis, DAKO ZIEMEĻVIDZEME

PM Kungi (1976.–2001. g.) (34 km): 

5. Oskars Ārgalis, Velohooligans/Ķeizari 1
9. Agris Podiņš, Velohooligans/Ķeizari 1
21. Rihards Rieka, Velohooligans/Ķeizari 1
26. Sergejs Kuncevičs, Velohooligans/Ķeizari 1
88. Edgars Ārgalis, Velohooligans/Ķeizari 1

Sports