Valmiera atgriežas sporta deju sacensību apritē 1

29. oktobrī Valmieras sākumskolas telpās norisinājās sporta deju sacensības „Valmieras zelta rudens 2011". Sacensībās piedalījās bērnu, junioru, jauniešu un pieaugušo deju pāri, sacenšoties par kausiem, medaļām un balvām gan Standarta, gan Latīņamerikas deju sacensībās.

Sacensībām „Valmieras zelta rudens 2011" Latvijas Sporta deju federācija piešķīra Latvijas Kausa izcīņas posma statusu. Sacensības ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu organizēja Latvijas Sporta deju federācija, Ojāra Bāča sporta deju studija „Oro", Valmieras Valsts ģimnāzija, sporta deju studija „Saltāre" un sporta deju treneris Rihards Bergs.

Sacensībās veiksmīgi startēja sporta deju studijas „Saltāre" mazie dejotāji, iegūstot vairākas godalgotās vietas. Tāpat augstu rezultātu - godpilno 4. vietu jauniešu/pieaugušo grupā Latīņamerikas dejās ieguva „Saltāres" dejotāji Jānis Priedkalns un Veronika Ribcova.

Latvijas sporta deju federācijas prezidents Vito Feldmanis atzinīgi vērtē sacensību „Valmieras zelta rudens 2011" norisi un organizatoru ieguldīto darbu. „Priecājos, ka Valmiera beidzot, pēc vairāku gadu pārtraukuma, ir atgriezusies sporta deju sacensību apritē. Pirms gadiem šāda veida pasākumi Valmierā bija ļoti populāri. Tagad gan dejotājiem, gan organizatoriem ar laba līmeņa sniegumu jācenšas atgūt pasākuma labo vārdu, lai uz Valmieru arī turpmāk brauktu augsta līmeņa dejotāji.

Domāju, ka cilvēki, kuri apmeklēja šo pasākumu, bija apmierināti ar redzēto, turklāt Valmieras sākumskolas sarīkojumu zāles grīdas segums bija ideāli piemērots šāda veida sacensībām. Vienīgā nianse, par ko jādomā nākotnē - ja ir vēlme rīkot plašāka mēroga sacensības, nepieciešama lielāka telpa, kur pietiktu vietas gan dejotājiem, tiesnešiem, gan skatītājiem. No federācijas puses noteikti atbalstīsim šādu pasākumu organizēšanu Valmierā arī turpmāk," saka Vito Feldmanis, paužot īpašu paldies organizatoriem - Jolantai Šekstello, Ojāram Bācim un Valmieras Valsts ģimnāzijas direktoram Jānim Zemļickim.

Sporta deju studijas „Saltāre" vadītāja Jolanta Šekstello pēc sacensībām atzina: „Šīs mums bija pirmās sacensības pēc vairāk nekā desmit gadus ilga pārtraukuma. Ceram, ka visiem kopā izdosies tās atkal iedzīvināt un padarīt par spilgtu notikumu Valmieras kultūras dzīvē. Prieks, ka izdevās noorganizēt augsta līmeņa pasākumu, Valmierā pulcējot 149 dejotāju pārus, starptautiska līmeņa tiesnešus no Igaunijas un Latvijas, kā arī dejotājus no Igaunijas, tai skaitā Igaunijas čempionus sporta dejās un Eiropas līmeņa sacensību pusfinālistus.

Pirmajam pasākumam tas ir labs rādītājs, arī skatītāju atsaucība bija liela - visas skatītājiem paredzētās vietas bija aizņemtas. Mums ir vairākas ieceres, kā pilnveidot un paplašināt šādus pasākumus nākamajos gados, esam iecerējuši uzaicināt arī dejotājus no Lietuvas un Skandināvijas valstīm."

Pasākuma organizatori pateicas atbalstītājiem - Valmieras pilsētas pašvaldībai, Valmieras Valsts ģimnāzijai, Valmieras sākumskolai, Latvijas Sporta deju federācijai, ziedu salonam „Vētras", veikalam „Austris", SIA „Artūra Rundēļa studija" un viesnīcai „Wolmar".

Komentāri 1

Es

Bildē gan ir citi pāri nevis Saltāres pāri.Ko tad tas raksts dod,ja liek citas slavenības?

pirms 9 gadiem, 2011.11.13 13:48

Sports