Varinieši gūst starptautisku pieredzi

Variņu novusisti šogad aizstāvēja Variņu un arī Smiltenes novada godu divās starptautiskās sacensībās.

Sportisti sacentās Vīlandes Hanzas pilsētu 6. starptautiskajā komandu turnīrā Igaunijā un 4. starptautiskajās sacensībās "Novuss Valmierā".

Vīlandē Variņu komandā startēja: Lolita Everte, Lauris Petrovs, Armands Elstiņš un Mārtiņš Kalns. Variņu komanda apakšgrupā uzvarēja Sankt - Pēterburgas (Krievija) komandu ar rezultātu 9:3 un neizšķirti nospēlēja pret sāncenšiem no Rakveres (Igaunija), iegūstot tiesības tālāk cīnīties ceturtdaļfinālā.

"Tur mums īpaši neveicās. Kopvērtējumā izcīnījām astoto vietu, apsteidzot komandas no Rakveres, Sankt - Pēterburgas, Limbažiem un Pērnavas," informē Variņu novusa komandas kapteinis Mārtiņš Kalns.

Turnīru viņš atzīst par interesantu, jo papildu individuāliem mačiem atsevišķi spēlēja vīru pāri (Variņiem - L. Petrovs un A. Elstiņš) un jauktie pāri (L. Everte un M. Kalns).Divu dienu ilgās sacensībās "Novuss Valmierā" Variņus pārstāvēja L. Petrovs un M. Kalns. Šajos mačos startēja sportisti no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Vācijas.

L. Petrovs iekļuva finālā, kur vieta bija tikai 30 labākajiem novusistiem, un kopvērtējumā izcīnīja augsto 24. vietu. M. Kalns ierindojās 73. vietā. Pavisam sacensībās startēja 83 vīrieši un 18 sievietes.