Variņos atceras savus šahistus

Trīs desmiti šahistu no Valkas, Valmieras, Cēsīm, Rīgas, Limbažiem, Aizkraukles, Rūjienas un Variņiem pulcējās variniešu Edmunda Gubāta piektā un Antona Gabriša trešā piemiņas turnīra balvu izcīņā.

 

Ātrspēles turnīrā (5 minūtes katram partijai): 1. Uldis Melderis (18 punkti) no Aizkraukles, 2. Ģirts Tenis (15,5) no Rīgas, 3. Māris Koops (14,5) no Valkas. Aiz viņa limbažnieks Ivo Saksis un siguldietis Lauris Laimiņš. Arī viņiem 14,5 punkti. Sieviešu konkurencē labākā bija Anda Krauze no Aizkraukles.

Notika arī veterānu un skolēnu kopējs turnīrs. Veterāniem: 1. Vitauts Liepiņš, 2. Anzelms Tamanis, 3. Ansis Vidriķis (visi no Valmieras). Skolnieku ieskaitē: 1. Arturs Beitiks, 2. Jānis Beitiks (abi no Variņiem), 3. Niko Bodnieks (Valka). Uzvarētāji saņēma pagasta sarūpētās balvas un diplomus, bet visi kopā - tikties atkal nākamgad. Šahistus silti uzņēma pamatskolas direktore Agita Gabriša.

Edmunds Gubāts - Palsmanes un Variņu pamatskolas skolotājs un direktors, šaha kausu izcīņas un korespondencšaha turnīru organizators, uzvarētājs un treneris.

Antons Gabrišs - Variņu celtniecības organizācijas priekšnieks, Latvijas korespondencšaha čempionātu uzvarētājs, dažādu prāta spēļu propagandētājs.

Sports