VAZtuss: Savā trasē labāki 1

Aizvadītās nedēļas nogalē Zilākalna trasē notika "Žiguļu kausa 2009" sestais pasākums. Otro reizi pēc kārtas šajā trasē nepaveicās jauniešu klases dalībniekam Rinaldam Bērziņam no Smiltenes.

 

21. februārī Zilākalna trasē pavisam piedalījās 33 dalībnieki. No Smiltenes šoreiz bija tikai viens sportists - 15 gadus vecais Rinalds Bērziņš. Pēdējos posmos Zilākalna trasē viņa spēkratu piemeklējušas dažādas ķibeles. Kas gan jaunietim noticis pēc pārliecinošā snieguma pašmāju trasē?

 

"Mašīnu piemeklēja mazas ķibeles. Jā, šoreiz nepaveicās, jo pats pieļāvu vairākas kļūdas. Mūsu pašu trasē man vairāk veicas, te ir mazliet grūtāk," saka Rinalds.

 

Pasākuma organizators Uģis Banders priecājas, jo sacensības bijušas labas. Viņš ar sajūsmu stāsta, ka katru posmu ar savu klātbūtni pagodina uzaicinātās īpašās personas. Šoreiz tas bija vairākkārtējais Latvijas čempions auto daudzcīņā un krosā Aivars Laipnieks.

 

 

"VAZtusu" apmeklēja arī bijusī Latvijas automobiļu federācijas krosa komisijas vadītāja Diāna Daugule. "Liels prieks, ka viņa pie mums atbrauca. Diāna ilgus gadus vadīja federācijas dzīvi. Daudziem autosportistiem viņa bija kā mamma. Atceros to ar lielu cieņu," saka tusiņa organizators.

 

Standarta klasē 15 dalībnieku konkurencē:

1. Gatis Keziks (Bērzaine), 2. Zintis Leimanis (Bērzaine), 3. Kārlis Dambis (Cēsis).

Jauniešu klasē astoņu dalībnieku konkurencē:

1. Rūdolfs Šmits (Valmiera), 2. Alfrēds Lazdiņš (Gauja), 3. Jānis Krievs (Rencēni).

 

 

Smiltenietis R. Bērziņš šoreiz 6. vietā. Šosezon puisim vairs nav cerību izcīnīt čempiona titulu, bet vietu labāko trijniekā gan. Pēc sešiem posmiem viņš kopvērtējumā ieņem 3. vietu.Brīvajā klasē desmit dalībnieku konkurencē 1. Kaspars Salnājs (Valmiera), 2. Pēteris Ziemanis (Valmiera), 3. Mārcis Vitmanis (Valmiera).

 

U. Banders informēja, ka nākamais jeb sezonas pēdējais pasākums notiks Smiltenē. Iespējams, tas būs 8. martā.

Komentāri 1

Sports