Nevienam cerības Smiltenes mežos neatstāj Mārtiņs Blūms (Papildināts ar FOTO!) 13

Svētdien, 12. jūlijā Smiltenē norisinājās Vivus.lv MTB Maratona 2015. gada 5. posms.


Smiltenes Tepera autotrasē bija sapulcējušās visas stiprākās Latvijas MTB komandas, tajā skaitā arī pašreiz ātrākie kalnu riteņbraucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms (ZZK Cēsis). 


Jau pirmajos kilometros tempu noteica šā brīža LMT Līdera krekla īpašnieks Oskars Muižnieks un abi ZZK Cēsis braucēji. Sacensību turpinājumā Arnis un Mārtiņs tempu kāpināja, kas ļāva atrauties no sekotājiem, taču tehniskās problēmas Arnim liedza finišu sasniegt kopā ar komandas biedru.


Pēc 50km finišu pirmais Smiltenē sasniedza Mārtiņš Blūms, otrais Oskars Muižnieks (Sportlife Cycling Team), bet trešais Dmitrijs Sorokins (Team Rietumu - Delfin).


LMT Līdera kreklu saglabā Oskars Muižnieks.


Sieviešu konkurencē uzvaru svinēja Katrīna Jaunslaviete (ebike Machine), otrā Latvijas čempione Lelde Ardava (Team Rietumu Delfin), bet trešā bija Igaunijas sportiste Mari-Liis Mottus (Haanja Rattaklubi). 


Radisson Blu Līderes kreklu saglabā Lelde Ardava.


Latvijas Valsts Meži pusmaratonā (30km) ātrākie trīs braucēji Smiltenē bija Toms Knostenbergs, Zigmārs Zučiks (abi Sportlife Cycling Team) un Mārcis Ābelīte (Volkswagen-Veloprofs.lv). Toms arī saglabā Latvijas Valsts Meži Līdera kreklu.


Dāmām pusmaratonā šoreiz uzvara Ievai Strēlei (Sportlife Cycling Team), otrā Aiga Paegle (A2/Dema), bet trešā Inese Zvirgzdiņa (mammadaba).


Kā jau ierasts Vivus.lv MTB Maratonos, ļoti aizraujoši notiek Limpo Bērnu braucieni, kam visos posmos ir speciāli veidotas trases. Smiltenē piedalījās vairāk kā 100 bērni un visi saņēma balvas no Limpo un izdevniecības Egmont.


Vivus.lv MTB Maratons 2015. gada sezonas nākamie posmi:
6. posms 09.08.2015. - Cēsis

7. posms 12.09.2015. - Ape (Latvija) / Vastse Roosa (Igaunija)

Komentāri 13

t

Santa šobrīd viennozīmīgi ir Ziemeļlatvijas labākā reportāžu fotogrāfe! Ņemiet kolēģi piemēru! Reportā tik lieliski parādīts cīņas spars, gan spriedze, gan arī emocionālie portreti!

pirms 5 gadiem, 2015.07.13 10:45

t

liekat vai neliekat mīnusus, tāpat paliksiet foto nejēgas, bet Santa pa šiem gadiem ir attīstījusi savas foto prasmes. Tā lūk!

pirms 5 gadiem, 2015.07.13 13:34

no malas

Paliek jau smiekligi.Lai izcelas ari vel kur,tad parunasim.Kas notiek pedeja laika,ka uzkritosi tiek komentaros spriest nevis par tekstu kvalitati vai problemas aktualitati bet par foto,kas ir sekundara fica zinu portala.Atstajiet sis dikusijas klubina sanaksmem!

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 08:22

no vidus

Kur vēl kam ir jāizceļas? Jālec 2.20 m augstumā vai jāprot norīt zobenu, lai drīkstētu saņemt uzslavu par labu reportāžu? Tiešām smieklīgi, ja kādam skauž, ka Santas izaugsme foto jomā ir jūtami augusi, ja salīdzina kā viņa fotografēja sākumā.

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 10:55

nu

Tad uzslave nevis salidzini.Bembis ar Ziguli ari viena klase nebrauc ,es domaju fototehniku

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 11:42

no vidus

Kāds te sakars ar bembi vai žiguli? Arī 5x dārgāka fototehnika muļķa rokās paliks tikai priekšmets bez rezultāta. Vispirms jāinvestē izglītībā, tikai tad fotodzelžos! Un runa nav nebūt par attēla optiskiem parametriem vai kameras iespējām sarežģītos gaismas apstākļos, kā piem. augsta ISO izmantošanu vai ūber īsa ekspo iespēju fiksēt lodes lidojumu, bet gan par saturu. Tad kad to apjēgs šie pirksta kustinātāji, Santa būs atkal pavirzījusies par soli uz priekšu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 12:20

Sandra

Varbūt pietiks apvainot Ziemeļlatvijas žurnālistus, nezinot, kurš ar kādu fototehniku fotografē? Ja jūs tik ļoti interesē, kādas ir mūsu citu tehniskās iespējas vai arī spējat ar kameru bez normāla objektīva uzņemt satriecošas fotogrāfijas, gaidīsim jūs redakcijā, lai jūs apliecinātu savu prasmi.

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 12:35

no vidus

Redz, cik centīgi Ziemeļlatvijas "citi" žurnālisti izmanto iespējas saspiest zem netīkamiem viedokļiem mīnusiņus! Bērnudārzs, nudien! Ko tādiem mēģināt stāstīt un pārliecināt, ja tik nespējīgi iebraukt teiktajā? Nekāda tehnika nav par sliktu, lai uzņemtu bildi ar labu rakursu,(ja vien tas nav kaut kāds ekstrīmais sports), izkadrētu uzreiz vai foto redaktorā uzņemto vai uzņemt saturīgu vēstījumu un atlasīt brāķus!
Te jau daudzi ir mēģinājuši ieteikt, ka ar kartupeli varētu labāk sabildēt, kur nu vēl ar telefonu, bet nē, neviens taču tam nepiekritīs.

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 12:47

sss

Pilnībā piekrītu!

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 15:35

Auto/Moto/Velo