Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Realizēts biedrības “VeloLifestyle” LEADER projekts.

Biedrība “VeloLifestyle” ir īstenojusi projektu “Velo inventārs labākiem sasniegumiem” . Projekta ietvaros iegādāti divi jauni viegli sacensību velosipēdi un ratu komplekts. 

Biedrība “VeloLifestyle” aicina bērnus un jauniešus pieteikties un iesaistīties riteņbraukšanas aktivitātēs, kuras biedrība rīko patstāvīgi, vai sadarbībā ar Smiltenes BJSS riteņbraukšanas nodaļu, tādējādi turpinot riteņbraukšanas tradīcijas Smiltenes pilsētā un novadā. Sagatavojot jauniešus, dažāda veida un līmeņa, velo sacensībām. Veicinot velo izglītības attīstību un popularizējot riteņbraukšanu kā veselīgu un videi draudzīgu pārvietošanās veidu. Organizējot, jauniešu un viņu vecāku, ikgadēju pasākumu ar sportiskām aktivitātēm un tajā piesaistot, kādu no populāriem Latvijas riteņbraucējiem. 

Projekts ir īstenots ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu izmantojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” finansējumu un Smiltenes novada domes atbalstu. 

Auto/Moto/Velo