Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās šosejas riteņbraukšanas sacensībām Valkā

Sacensību seriāla “Valkas četrcīņa - 2016” otrais posms šosejas riteņbraukšanā notiks 11. jūnijā. Reģistrācija un numuru izņemšana no plkst. 9.00 – 10.15, starts plkst. 10.30. Starts un finišs pie Valkas pilsētas kultūras nama.

Šī gada jaunums, sadarbojoties ar Naukšēnu novada pašvaldību, ir gandrīz 90 km garā trase posmā Valka – Ērģeme – Kārķi – Naukšēni un atpakaļ.

Vērtēšana, tāpat, kā iepriekšējos gadus, notiks vairākās vecuma grupās. Tiks apbalvoti arī absolūtie uzvarētāji, vīriešiem – 87 km distancē un sievietēm – 60 km distancē, kā arī Veselīgas tautas klasē tiek apbalvoti uzvarētāji kopvērtējumā sieviešu un vīriešu konkurencē.. 

Kā jau ierasts, būs pieejama arī Veselīgas tautas klase tiem riteņbraucējiem, kuri nevēlas uzstādīt augstus rezultātus, bet labi pavadīt laiku, izbaudot riteņbraukšanas prieku un apskatot skaisto Ziemeļvidzemes dabu.

Jau otro sacensību sezonu dalībniekiem ir iespēja veidot domubiedru grupas un startēt komandās, ko var veidot jebkādas interešu grupas, uzņēmumi, ģimenes, radniecības, vecuma grupu pārstāvji (neatkarīgi – sievietes vai vīrieši). Katrā posmā komandu ieskaitē vērtē 3 labāko dalībnieku reitinga punktu summu (var būt arī no Veselīgas tautas klases). Piederību komandai nosaka katrs dalībnieks, piesakoties uz attiecīgo posmu. Sezonas laikā dalībnieks drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu! Komandu kopvērtējuma rezultāti tiek noteikti pēc 4 posmu punktu summas.

Turpat, pie Valkas pilsētas kultūras nama, apkārt Lugažu laukumam notiks riteņbraukšanas sacensības bērniem no 3 – 9 gadu vecumam. Distances sākot no 200 m.

Iepriekš reģistrējoties līdz 1. jūnijam – lētākas dalības maksas. Valkas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem – atlaides!

Šogad sacensību organizatori mainījuši sacensību nolikumu, lūgums ar to iepazīties rūpīgi: www.valka.lv sadaļā “sports”.

>>>Reģistrēšanās sacensībām<<<

Sacensības šosejas riteņbraukšanā organizē Valkas novada dome sadarbībā ar Naukšēnu novada domi.

Auto/Moto/Velo