Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SEB MTB Maratona sezona turpināsies Smiltenē 1

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas populārākais kalnu riteņbraukšanas seriāls SEB MTB startēja ar klasisko Cēsis-Valmiera braucienu, bet jau nākamajā nedēļā kalnu riteņbraucēji pulcēsies vienā no Vidzemes skaistākajām vietām Smiltenē.

Smiltenes novads allaž lepojies ar sakoptu vidi, skaistiem dabas skatiem, un tieši šeit savulaik dzima kalnu riteņbraukšanas sacensības, kas vēlāk apņēma visu Latviju un jau 15. sezonu ir pazīstamas kā SEB MTB maratons. Smiltenes posmā rīkotāji tradicionāli piedāvā interesantu trasi, izņēmums nebūs arī šis gads, kad sportisti brauks gan pa pilsētas bruģi, gan pa Smiltenes apkārtnes pļavām. 

Latvijas labākie kalnu riteņbraucēji sacentīsies “Toyota Hybrid” distancē (59 km), lielākās tautas masas gaidāmas “Viršo-A” distancē (38,6 km), bet kalnu riteņbraukšanas entuziasti varēs doties “Mammadaba” veselības braucienā, kurā nenotiek sāncensība. Tikmēr paši mazākie pedāļu minēji Smiltenē piedalīsies “Rasēns” Bērnu braucienā. 

SEB MTB rīkotāji aicina kalnu riteņbraukšanas fanus šo sestdien, 30. aprīlī, uz Smiltenes posma trases iemēģināšanu. Visi interesenti pulksten 12 gaidīti Smiltenes pilsētas laukumā, no kurienes dosimies trases iepazīšanās braucienā. Tradicionāli braucēji varēs veikt “Virši-A” distances apli, kā arī uzzināt svaigākos organizatoriskos jaunumus par 8. maijā gaidāmajām sacensībām.

Sacensību trasē dalībniekus tradicionāli atspirdzinās “Zaķumuižas” ūdens, bet pēc sacensībām finišā visi dalībnieki spēku atgūšanai kopā ar spēcinošo maltīti saņems arī jaunos Lakto PRO produktus. 

Smiltenes posma pieteikšanās 1. kārta par izdevīgākiem nosacījumiem sacensību mājaslapā velo.lv noslēgsies svētdien, 1. maijā. Pieteikšanās 2. kārta internetā velo.lv noslēgsies  4. maija pusnaktī, bet pēc tam braukt gribētāji varēs pieteikties sacensību vietā Smiltenē 8. maijā no pulksten 9:30. Atgādinājums komandām!!! Komandu sastāvi dalībai 2. posmā jāpiesaka līdz 4. maija pulksten 23:59!!!

Pieteikšanās iespējama arī “Fans” sporta veikalos Rīgā, Ventspilī, Aizkrauklē, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Kalnu riteņbraukšanas piekritēji aicināti arī reģistrēt dalību “TREK” veloveikalā Rīgā, Brīvības ielā 111, Siguldas, Kuldīgas un Ikšķiles tūrisma un informācijas centros, kā arī Smiltenes sporta centrā un “Eži” veikalos Cēsīs un Valmierā.

Ikvienam velobraucējam, piesakot savu dalību sacensību mājas lapā www.velo.lv, būs iespēja ziedot līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai. Dalībnieki, kuri būs ziedojuši labdarības mērķiem, saņems īpašas atpazīšanās zīmes.

Dodoties uz sacensībām, dalībnieki ar saviem auto aicināti iebraukt AS “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās un saņemt atlaidi degvielai 5 centi/litrā.

Kalnu riteņbraukšanas seriālu SEB MTB maratons jau 15. sezonu rīko “Igo Japiņa sporta aģentūra”. Sacensību ilggadējais ģenerālsponsors ir SEB banka. SEB MTB sacensību galvenais auto - "Toyota Hybrid". Sacensības rīkot palīdz uzticamie partneri "Virši-A", "Mammadaba", "Rasēns" un "Lakto PRO". Balvas uzvarētājiem nodrošina "Sportland", sacensību enerģijas dzēriens "Isostar", sportistu oficiālais ūdens - "Zaķumuiža".

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

vislabākais sporta dzēriens esot Rubenis 7%

pirms 4 gadiem, 2016.04.29 21:28

Auto/Moto/Velo