Smiltene uzņems “SMScredit.lv BMX čempionāta” ceturto posmu

Sestdien, 27. jūnijā, pulksten 13:00 Smiltenes novada Silvas trasē norisināsies Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla “SMScredit.lv BMX čempionāta” ceturtais posms. Tikmēr dienu vēlāk vienā no vislatviskākajiem novadiem tiks aizvadītas “Piena Spēks” Latvijas klubu komandu čempionāta sacensības.

Šīs nedēļas nogale bagātīga solās būt Latvijas BMX braucējiem. Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku mūsu elites izlases sportisti cīnīsies Eiropas spēlēs. Tikmēr pašmāju lielākais BMX sacensību seriāls “SMScredit.lv BMX čempionāts” turpināsies skaistajā un latviskajā Smiltenes novadā. 

Smiltenē darbojas neliels, bet tradīcijām bagāts BMX klubs – “Silvas Ziķeri”. Trase savu rekonstrukciju piedzīvoja vairākus gadus atpakaļ, tomēr pirms šīs sezonas posma pamainītas vairākas nianses, ka arī izveidota “pump track”, kur savu meistarību pilnveidot var paši mazākie braucēji.

“SMScredit.lv BMX čempionāta” Smiltenes posms ar priekšbraucieniem sestdien startēs pulksten 13:00. Tikmēr izšķirošās cīņas gaidāmas ap pulksten 15:00. Plānots, ka dažādās vecuma un meistarības grupās startēs ap 250 sportistiem no Latvijas un apkārtējām valstīm. 

Tikmēr svētdien jau no pulksten 12.00 turpat norisināsies “Piena Spēks” Latvijas klubu komandu čempionāts. Arī šeit gaidāmas intriģējošas un pozitīvām emocijām pārbagātām cīņas. Uz sacensībām ir aicināti visi sporta līdzjutēji. Ieeja – bez maksas.

Kopumā “SMScredit.lv BMX čempionātā” paredzēti astoņi posmi. Bez Smiltenes, , posmi vēl notiks arī Valmierā, Rīgā, Madonā, Vecpiebalgā un Mārupē. Sacensību kopvērtējumā tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni bērnu, jauniešu un amatieru grupās. Tāpat katrā posmā būs arī Pro Open grupa, kurā startēs junioru un elites grupu sportisti. Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Nacionālais čempionāts sauksies tā ģenerālsponsora „SMScredit.lv” vārdā. Sacensībās startēs arī būvuzņēmuma “MONUM” atbalstītās Latvijas BMX izlases sportisti. 

SMScredit.lv BMX čempionāta kalendārs:

27. jūnijs – Smiltene

4. jūlijs – Valmiera

8. augusts – Madona

22. augusts – Vecpiebalga

12. septembris - Mārupe


Auto/Moto/Velo