Smiltenes BJSS riteņbraucēja Nadīna Kučere pirmo reizi izcīna uzvaru “Baltais Cerību kausa” posmā 5

Aizvadītās nedēļas nogalē divas sacensības aizvadījuši Smiltenes sporta skolas riteņbraukšanas nodaļas un “Velolifestyle” kluba jaunie riteņbraucēji. Latvijas lielākā jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Baltais Cerību kauss” Gulbenes posmā meiteņu konkurencē uzvarēja Nadīna Kučere. Tikmēr “Vivus.lv MTB maratona” Tukuma posmā uz goda pjedestāla kāpa Ernests Eglītis, Elza Martinova un Edgars Timermanis.

Gulbenē notika ne tikai cīņa par “Baltais Cerību kausa” izcīņas trešā posma godalgām zēnu, meiteņu, jauniešu un jauniešu meiteņu grupās, bet arī zēni un jaunieši sadalīja Latvijas čempionāta medaļas kritērija braucienā. Sacensību trases garums bija 1.9 kilometri. Atkarībā no vecuma grupas, šis aplis jaunajiem sportistiem bija jāveic 10 un 16 reizes. Katra apļa beigās arī notika cīņa par vērtīgajiem starpfiniša punktiem, kas vēlāk arī noteica galīgo sacensību uzvarētāju.

No Smiltenes sporta skolas riteņbraucējiem zēnu konkurencē startēja Egīls Melderis, kamēr starp meiteņu grupas dalībniecēm bija Nadīna Kučere un Eva Elīza Leikarte. Lieliskas sacensības aizvadīja Kučere, kura turējās otrajā grupā ar citām savām konkurentēm un arī zēnu grupas braucējiem. Meiteņu grupas uzvarētājas liktenis izšķīrās pēdējā apļa finišā, kur tieši Nadīna bija pati ātrākā, izcīnot savu pirmo uzvaru kāda no “Baltais Cerību kausa” posmiem. Evai Elīzai Leikartei un Egīlam Melderim, kuri piedzīvoja kritienu pirmajos metros, pēc vairāku apļu veikšanas sacensībās nācās noslēgt, jo līderi tuvojās par apli. 

Pirmo vasarīgo maija dienu, svētdien, gandrīz 1000 kalnu riteņbraukšanas profesionāļu un entuziastu pavadīja Tukuma apkaimē, kur sporta un atpūtas kompleksā Milzkalns norisinājās 2015. gada sezonas “Vivus.lv MTB Maratona” otrais posms. Smiltenes sporta skolas riteņbraukšanas nodaļas sportisti sacentās 25 kilometru garajā pusmaratona distancē un bērnu braucienos.  M14 zēnu grupā 25 kilometru garajā distancē uz goda pjedestāla kāpa Ernests Eglītis. Trenera Agņa Apses audzēknis izcīnīja otro vietu, grupas uzvarētājam Mārtiņam Maslovam piekāpjoties vien par 11 sekundēm. Ceturto vietu šajā pat grupā izcīnīja Egils Melderis. W12 meiteņu grupā uzvarēja Elza Martinova. Tikmēr jauniešu meiteņu grupā, startējot ar gados vecākām sportistēm, uzreiz aiz goda pjedestāla palika Eva Elīza Leikarte, kamēr Nadīnai Kučerei septītā pozīcija. Ingars Martinovs tikmēr finišēja sestajā vietā jauniešu grupā.

Bērnu braucienā 1200 metru distancē deviņus gadus veco zēnu un meiteņu grupā uzvarēja Edgars Timermanis, labāko sešinieku noslēdza Olivers Jēkabs Skrapcis, kamēr Mārcim Kliederam septītā vieta. 


Komentāri 5

Apkartējais

Malace ,Nadīn!!!Tu esi īpaša,skaista,mīļa un jauka meitene!!!
Tā tik turpini meitēn un viss izdosies un galvenais piepildi savus viss lielākos sapņus:)

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 16:56

cyclingtem

Laikam radi raksta :) Kas nav uz pakāpiena, tas nekam neder- tā sanāk ! Vēl jau visi tur jauni un zaļi, laiks visu saliks pa vietām :) Tā tik turēt jaunieši :)

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 18:24

Agnis Apse

Nožēlojami, ka "svara vērotājs" savu skaudību par kāda panākumiem ataino šādā veidā.
Tomēr, liels paldies visiem tiem, kuri saprot, atbalsta un uzmundrina mūsu jaunos sportistus ar labiem vārdiem un darbiem.

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 19:41

cyclingtem

Tas bija gan skarbi ! Pilnībā piekrītu Apses kungam. Sen jau velo apritē neēsmu, bet līdz jaunajiem sekoju. Apbrīnoju tos vecākus kas savus līdzekļus liek velo, jo lēti viņi nav. Tagad jau laikam sporta skola nenodrošina at velo, bet varbūt maldos, tad atvainojos..... Liekas nu mierā, lai tak bērni min :-

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 19:57

Auto/Moto/Velo