Smiltenes sporta skolas riteņbraucēji startē Dobelē un gūst godalgas Ventspilī 5

Aizvadītās nedēļas nogalē divas sacensības aizvadīja Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas riteņbraucēji. Sestdien Dobelē lielisku pieredzi pašmāju lielākajā jaunatnes seriālā “Baltais Cerību kauss” guva Eva Elīza Leikarte, Nadīna Kučere, Ernests Eglītis un Egils Melderis. Tikmēr dienu vēlāk notiekošajā “Vivus.lv MTB maratona” 1. posmā sporta skolas audzēkņi guva trīs medaļas. 

“Baltais Cerību kauss” bērnu un jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāls astoņos dažādos posmos norisinās otro gadu pēc kārtas. Sacensības notiek vairākos Latvijas reģionos šosejas un MTB riteņbraukšanā. Par uzvaru kopvērtējumā visas sezonas garumā cīnīsies zēni un jaunieši. Tāpat sacensības tiek rīkotas arī meitenēm un bērniem. Pirmajā „Baltais Cerību” kausa posmā, kas sestdien norisinājās Dobelē, dalībnieki sacentās 10 kilometru garajā individuālajā braucienā pa Dobeles apkaimes ceļu. Starts un finišs norisinājās pie Dobeles sporta centra. Sacensību ietvaros notika arī Dobeles kausa izcīņa junioru, vīriešu, sieviešu, junioru meiteņu un senioru grupās.


Starp 200 dalībniekiem bija arī četri trenera Agņa Apses Smiltenes sporta skolas audzēkņi. Meiteņu grupā 11 dalībnieču konkurencē piekto vietu izcīnīja Nadīna Kučere. Viņas rezultāts bija 18 minūtes un 56 sekundes. No goda pjedestāla viņu šķīra 30 sekundes. Septītajā vietā ierindojās Eva Elīza Leikarte, kuras rezultāts trasē - 20 minūtes un 49 sekundes. Zēnu grupā Ernests Eglītis, startējot pat ar divus gadus vecākiem sportistiem, ieņēma 23. vietu 42 dalībnieku konkurencē. Ernesta rezultāts finišā bija 20 minūtes un 7 sekundes. Egils Melderis uzrādīja 35. rezultātu, trasē pavadot 21 minūti un 48 sekundes. Junioru konkurencē startēja Jēkabs Cers. Smiltenes BJSS un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis ar laiku 15 minūtes un 10 sekundes bija 20. Grupas braucienā Jēkabam 12. pozīcija. 

Jau nākamajā dienā “VeloLifestyle Smiltene/ BJSS” dalībnieki startēja pirmajā “Vivus.lv MTB maratona” posmā, kas norisinājās Ventspilī. Lielākā daļa mazo smilteniešu startēja 20 kilometru pusmaratona distancē. Meiteņu grupā uzvaru svinēja Eva Elīza Leikarte, bet trešā bija Nadīna Kučere. Uzvaru V12 puišu grupā svinēja Ernests Eglītis. V14 konkurencē Egils Melderis bija piektais. 24 dalībnieku konkurencē ceturto vietu savā V9 vecuma grupā izcīnīja Olivers Jēkabs Skrapcis. 26. pozīcijā pusmaratona vīriešu grupā finišēja vēl viens “VeloLifestyle Smiltene/ BJSS” pārstāvis Arvīds Zants, kamēr trenerim Agnim Apsem trešā vieta V40 grupā. 

Jau šīs nedēļas nogalē ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēs jaunā SEB MTB maratona sezona, kur dalībnieku vidū būs arī jaunie Smiltenes BJSS pārstāvji. 

Komentāri 5

Līdzjutēja

Žēl, ka atzinību laikrakstā gūst tikai sporta skolas audzēkņi... it kā citi smiltenieši negūtu velo sacensībās godalgas...

pirms 6 gadiem, 2015.04.21 22:26

Arī līdzjutējs...

Tas gan taisnība, bet patiesībā jau grūti tos galus savilkt kopā, visur jau kāds un kāda kaut kur piedalās, bet nu cerams jau, ka ar laiku :) Iespējams, ka sporta skola pati dod ziņu par saviem panākumiem :)

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 07:19

???

Mani mulsina tas nosaukums ! ''VeloLIFESTYLE'' Tas kaut ko atgādina.

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 07:22

Toms Markss

Šie raksti, kurus es gatavoju, ir tieši priekš Smiltenes sporta skolas šosejas riteņbraukšanas nodaļas audzēkņiem. Cienu un sekoju līdzi arī pārējiem, tomēr aicinu arī senioru, amatieru un pārējo grupu braucējus infformēt par savāam gaitām sacensībās Ziemeļlatvijas portālu. Šogad darbojos un popularizēju jaunos Smiltenes riteņbraucējus.

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 09:09

Agnis Apse

Izcīnīt godalgotas vietas vienmēr ir patīkami, taču šeit uzsvars tiek likts uz mūsu jaunatni, kas vēlas sportot, trenēties, progresēt, cīnīties un piedalīties sacensībās.
Mans ieteikums Līdzjutējai - droši, pēc katrām sacensībām finiša protokolos atrodi visus Smiltenes un novada cilvēkus, kas startējuši sacensībās, apkopo rezultātus un iesniedz publicēšanai. Pamēģini, cik tas ir viegli vai grūti (īpaši Vivus.lv, SEB maratons, Vienības brauciens, Rīgas maratons...). Cilvēki būs Tev pateicīgi, taču tici man, vienmēr atradīsies kāds, kurš netiks pieminēts un purpinās par Tavu neizdarību. Veiksmi.

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 11:37

Auto/Moto/Velo