Smiltenes sporta skolas riteņbraucēji uz goda pjedestāla SEB MTB maratona 1. posmā un Baložu velokrosā 2

Aizvadītās nedēļas nogalē Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas riteņbraukšanas nodaļas sportisti startēja Latvijas lielākajā riteņbraukšanas sacensību seriāla SEB MTB maratona pirmajā posmā. Savās vecuma grupās uz goda pjedestāla kāpa Eva Elīza Liekarte, Nadīna Kučere un Edgars Timermanis, kuram arī triumfs dienu iepriekš notiekošajā Baložu velokrosā.

14. SEB MTB maratona sezona arī šogad tika iesākta ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai. Kā jau pēdējos gados ierasts, arī šoreiz dalībnieku skaits jaunajā sezonā sniedzās krietni pāri 2300 riteņbraucējiem. Vieniem mērķis bija cīnīties par uzvaru, citiem pārspēt kaimiņus, draugus, vai arī uzveikt sevi. 

Jaunajā sezonā SEB MTB maratonā kopumā paredzēti septiņi posmi. Pirmo reizi aizraujošās sacensības notiks Talsos un Ikšķilē. Siguldas posmam piešķirta UCI kategorija, kamēr Vietalvā norisināsies cīņas par Latvijas čempiona titulu.

Cēsis – Valmiera posmā sacensību organizatori bija parūpējušies par ļoti aizraujošu un ātru trasi, kur jau ierastajām taciņām tika pievienoti jauni un interesanti posmi ar vairākiem kāpumiem. Skandi motors distancē pirmā trases daļa bija pilnībā jauna un reizē ļoti aizraujoša. Šajā gadā vairs dalībnieki neatgriezās atpakaļ Cēsīs, bet gan devās uz Valmieru. Arī Virši – A un Mammadaba veselības braucieni, kuriem bija jauna starta vieta, uzreiz devās uz Valmieru pa interesantajām Gaujas Nacionālā parka taciņām un meža ceļiem.

Pirmajā posmā startēja arī astoņi Velolifestyle/ Smiltene BJSS riteņbraucēji. Lielākā daļa jauno smilteniešu stājās uz starta Mammadaba un Virši – A distancēs. Meiteņu W14 grupā augsto otro vietu teju 40 kilometru distancē izcīnīja Eva Elīza Leikarte. Viņa distancē pavadīja 2 stundas 9 minūtes un 14 sekundes, no uzvarētājas Enias Kaņepējas atpaliekot par četrām minūtēm un sešām sekundēm. Tikmēr Nadīnai Kučerei  izdevās finišēt trešajā vietā 11 dalībnieču konkurencē. Viņas rezultāts trasē bija 2 stundas 9 minūtes un 45 sekundes. Šajā pat grupā puišiem 44 braucēju konkurencē 11. bija Ernests Eglītis, kamēr Egilam Melderim 23. pozīcija. Virši – A brauciena vīriešu konkurencē Arvīds Zants finišēja 45. pozīcijā starp 654 pārstāvjiem. Prestižajā Skandi motors distancē junioru konkurencē Jēkabs Cers Valmieru sasniedza 14. vietā. Labus panākumus sasniedza jaunākie sporta skolas audzēkņi. Edgars Timermanis uzvarēja 2006. gadā dzimušo zēnu sacensībās, bet Oliveram Jēkabam Skrapcim 22 dalībnieku konkurencē septītā vieta.

Dienu iepriekš trīs Velolifestyle/ Smiltene BJSS pārstāvji ņēma dalību Baložu velokrosa otrajā posmā. V14 grupā septīto vietu izcīnīja Egils Melderis. V9 puišu grupā uzvarēja Edgars Timermanis, bet šajā pat konkurencē 14 dalībnieku konkurencē sestais finišēja Olivers Jēkabs Skrapcis.

Komentāri 2

ATBALSTĪTĀJA!

Malači,vajag tikai tāpat turpināt!:))

pirms 6 gadiem, 2015.04.29 14:15

Šodienas labā ziņa

Apsveicu vissuperīgākās meitenes!

pirms 6 gadiem, 2015.04.29 19:36

Auto/Moto/Velo