Veterāni vieglatlēti izcīna medaļas Baltijas čempionātā

11. un 12. augustā, Bauskā notika 5. Baltijas  un 4. Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Tajā piedalījās arī trīs Valkas novada sportisti.

Vieglatlētu veterānu sporta koordinators novadā Tālis Auniņš pastāstīja, ka Zitai Sproģei S-50 grupā 800 metru distancē Baltijas čempionātā 3. vieta, bet Latvijā 1. vieta. Viņa 3000 metru skrējienā Latvijā izcīnīja uzvaru un Baltijas vērtējumā ieguva sudraba medaļu. Sievietēm 5000 metru soļošanā S-65 grupā Antai Mincānei 3. vieta gan Latvijā, gan Baltijā. Šajā distancē V-60 grupā Ērikam Jukāmam 2. vieta arī abās vērtēšanas kategorijās.

Pavisam sacensībās piedalījās 355 dalībnieki, tostarp arī 112 sportisti no Turcijas, Ukrainas, Rumānijas un Baltkrievijas. Protams, arī Igaunijas un Lietuvas komandas. 

Vērienīgo pasākumu, kas ietilpst arī Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas oficiālo starptautisko sacensību sarakstā, organizēja Latvijas Veterānu vieglatlētikas asociācija sadarbībā ar Latvijas Sporta veterānu savienību, Latvijas Vieglatlētikas savienību un Bauskas novada pašvaldību. Baltijas valstu čempionāts mūsu valsts labākajiem veterānu vieglatlētiem būs pēdējais posms gatavošanās ciklā Pasaules čempionātam vieglatlētikā stadionā, kas no 4. līdz 16. septembrim notiks Malagā, Spānijā.

Sports