Vidzemes atklātais čempionāts hokejā strauji tuvojas noslēgumam

Pavisam drīz noskaidros čempionāta uzvarētājus, tāpēc neviltots prieks hokejistiem ir par katru uzvaru un patiesas bēdas par zaudējumu pretiniekiem.

 

18. marta vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā spēlēja 3. līgas komandas "HK Jumiķis" (Valmiera) un "Smiltenes Vanagi". Neskatoties uz to, ka "HK Jumiķis" ir viena no spēcīgākajām 3. līgas komandām, viņi spēli zaudēja Smiltenes jauniešiem. Rezultāts 2:3 par labu "Smiltenes Vanagiem".

 

 

"Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens teic, ka pretiniekiem zaudējums ir sāpīgs, jo viņi pretendēja uz 1. vietu čempionātā. "Priecājos, ka jaunieši tik labi nospēlēja pret tāda līmeņa komandu," komentē I. Plētiens.

 

21. martā Valmierā spēlēja gan 1. līgas, gan 2. līgas komandas. 2. līgā sacentās "Cēsis" pret "Vijciemu". Vienu brīdi vijciemieši bija izvirzījušies vadībā. Metienu skaits pa "Cēsu" komandas vārtiem bija krietni lielāks nekā pretiniekiem, tomēr tas nedeva cerēto rezultātu. "Vijciems" zaudēja "Cēsīm" ar 3:4.

 

 

"Traki, kaut kā mums šoreiz nesanāca. Šoreiz iekritām, kaut gan metienu skaits mums bija daudz lielāks nekā viņiem. Cēsnieki ir pieredzējuši spēlētāji, meistari, toties ātruma ziņā mēs esam pārāki," stāsta vijciemiešu treneris Juris Kalniņš.

 

Pēc šīs spēles uz ledus Vidzemes Olimpiskajā centrā kāpa 1. līgas "Smiltenes Vanagi" un "VHK jaunieši" (Valmiera). Pārliecinošu uzvaru spēlē izcīnīja "Smiltenes Vanagi", pretiniekiem neļaujot vārtos iemest nevienu ripu. Rezultāts 5:0.

 

22. martā skaistu spēli aizvadīja 3. līgas "Smiltenes Vanagi" pret "Austrumvilkiem" (Lubāna). Spēles rezultāts 4:2. Ar spēles rezultātu apmierināts ir I. Plētiens. "Pirmās desmit spēles minūtes bija ļoti kvalitatīvas. Tas, protams, patīkami pārsteidza. Čempionāta otrajā aplī mēs esam kļuvuši stiprāki, esam pietuvojušies 3. līgas vidus līmenim. Potenciāls jauniešos ir," saka "Smiltenes Vanagu" treneris.

 

Sports