Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā plaši pārstāvēts Valkas rajons

Rakstījām, ka Vidzemes Olimpiskajā centrā sākusies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā ceturtā sezonā. Ar katru gadu palielinās ne vien hokeja komandu skaits, hokejistu meistarība un spēlēt prasme, bet arī uzlabojumi spēļu organizēšanā.

 

Čempionātā piedalās komandas no visas Vidzemes un Latgales. Tālākās komandas ir no Balviem, Apes, Gulbenes un Tartu (Igaunijā). Taču visplašāk pārstāvētās pilsētu komandas skaita ziņā ir no Valmieras un Smiltenes.

 

Vidzemes atklātā čempionāta hokejā direktors Jānis Lauris stāsta, ka ik gadu organizatori un Vidzemes Olimpiskais centrs domā par uzlabojumiem spēļu organizēšanā. "Šogad ir ieviesti papildu statistikas rādītāji komandām un vārtsargiem, lai patiesi izvērtētu komandu un dalībnieku darbību laukumā. Pavisam kopā šajā sezonā ir izsniegtas 682 spēlētāju licences," saka J. Lauris.

 

Savas pirmās spēles šajā sezonā ir aizvadījušas vairākas Valkas rajona hokeja komandas, tiesa gan, dažas neveiksmīgi. Bet tas vēl neliecina par spēlētāju neprasmi, jo tieši 1. līgas komanda pērn izcīnīja medaļu.

 

20. septembrī 2. līgas komanda "HSK/Agrosmiltene" spēlē pret "Viesul"i zaudēja 2:8. Savukārt "Skorpions" no Smiltenes uzvarēja "Livoniju", rezultāts 5:0.

 

23. septembrī 3. līgas jaunizveidotā komanda "Smiltenes Vanagi" piedzīvoja zaudējumu "Biko Logiem", rezultāts 1:9. Šajā pašā dienā skaistu un pārliecinošu uzvaru guva 1. līgas komanda "HK Smiltene" spēlē pret "VHK Jauniešiem", rezultāts 11:1.

 

Sports