Vidzemes čempionātā sadalītas medaļas 2

Par Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 2010./2011. gada sezonā čempioniem 1. līgā kļuva "Sedas" hokejisti, savu augstāko panākumu guva "Smiltene '09", izcīnot vicečempionu titulu. Labs sniegums sezonas garumā arī "Vijciema" hokejistiem, kuri 1. līgā palika uzreiz aiz medaļniekiem. Medaļās Smiltenes komandām arī 2. līgā.

Čempionāts kopš 2005. gada pulcē amatieru hokeja komandas no Vidzemes, iepriekšējos gados tajā startēja igauņi, taču šogad konkurenci radīja Krievijas komanda. Tradicionāli Vidzemes čempionātā savu meistarību apliecina hokejisti no bijušā Valkas rajona. Šosezon panākumi neizpalika ne Sedas, ne Vijciema komandai, ne arī smilteniešiem.

2010./2011. gada sezonā augstākos panākumus 1. līgā guva: 1. vietā komanda, kas nezaudē - "Seda", 2. vietu izcīnīja "Smiltenes '09" spēlētāji, aiz sevis atstājot Valmieras "Infleksu", bet 4. vietā "Vijciems". 2. līgā medaļu sadalījums šāds: uzvaru svin "Skorpions", par vicečempioniem kļūst "Smiltenes vanagi", bet 3. HK "VOC". Savukārt 3. līgas medaļas iegūst: "Cēsis", "FOX" un "Pečori".

Kāda bija šī sezona mūsu puses hokeja komandām, kādas bija sākotnējās prognozes un emocijas lielajā finālā - viedokļus vaicājām komandu treneriem/pārstāvjiem. Diemžēl neizdevās sazināties ar čempiones "Sedas" pārstāvi Eduardu Lapiņu.

Jānis Lauris, HK "Smiltene '09" pārstāvis: "Tas priekš mums ir nebijis panākums, jo nebijām cerējuši tik labi nospēlēt. Paldies komandas spēlētājiem, kuri brauca un pašaizliedzīgi cīnījās visu sezonu un ticēja, ka mēs varam godam iznest Smiltenes vārdu. To arī esam izdarījuši, pārspējot spēcīgo Valmieras komandu.

Adekvāti čempiona titulu izcīnīja "Seda", kas ir augstāka līmeņa komanda.

Kopumā sezona izdevās, jo šogad čempionāta formāts bija saistošāks, izdomāts tā, lai visām komandām būtu interesanti. Mūsu komandas sastāvs jau četrus gadus ir nemainīgs, no 16 spēlētājiem tikai trīs nav vietējie. Pie mums spēlē divi gulbenieši un viens no Madonas. Nākamajā gadā noteikti piedalīsimies, bet grūti būs atkārtot panākumu. Liels paldies arī mūsu līdzjutējiem, kuri atbalstīja visu sezonu un arī jums, ka rakstāt par čempionāta norisi."

Juris Kalniņš, "Vijciema" treneris: "Ļoti veiksmīga sezona. Visas spēles aizvadījām godīgi, katrs spēlēja pēc savām spējām. Priecē, ka klāt nākuši jaunie spēlētāji. Paldies Valkas novada domei par atbalstu, citādāk nebūtu iespējams tik veiksmīgi piedalīties visās čempionāta spēlēs, protams, arī pašiem puišiem un viņu ģimenēm par izturību un sapratni, jo viss prasa finansiālu ieguldījumu. Nezinu, kā būs ar nākamo sezonu, jo finansējums ir samazināts.

Mēģināsim atrast iespēju, kā atkal cīnīties Vidzemes čempionātā."

Jānis Bormanis, "Skorpiona" pārstāvis: "Rezultāts ļoti apmierina, bet šosezon nepatika vairākas lietas, jo bija dažādi starpgadījumi, dažu personu dēļ vairākas reizes tika grozīts nolikums. Paldies organizatoriem, kas rīko šo čempionātu. Nākamajā sezonā startēsim, jo finansējums komandai būs."

Ilgvars Plētiens, "Smiltenes vanagu" treneris: "Ņemot vērā grūto sezonas sākumu, nemaz necerējām, ka tik labi nospēlēsim. Protams, esam apmierināti, jo, kad iekļuvām otrajā posmā cerējām izcīnīt vismaz trešo vietu. Gandarījums, ka nospēlējām labi pret čempionāta spēcīgākajām komandām. Jāuzslavē spēlētāji par cīņassparu un vēlmi pilnveidoties, lai arī turpmāk rastos gandarījums par sasniegto. Galvenais neapstāties pie sasniegtā un meklēt ceļus, lai rādītu vēl saturīgāku un labāku sniegumu.

Paldies atbalstītājiem: Jānim Cīrulim no SIA "Mežoles mežs", Mārim Zālītim no SIA "Meža saimnieki", Smiltenes novada domei, Dainim Aļeksējevam no SIA "Vaidens", Gintam Graudiņam no "Grotes AB" un visiem spēlētājiem par pašatdevi un līdzjutējiem par neizsīkstošu atbalstu."

VAČH 2010./2011. gada sezonas labākie spēlētāji No bijušā Valkas rajona hokeja komandā sezonas garumā teicamu sniegumu demonstrēja šādi hokejisti:

1. līgā rezultatīvākais spēlētājs ir Kārlis Bulmeistars no "Sedas", labākais uzbrucējs Mikus Ozols no HK "Smiltene '09", aizsargs Aivars Anis no "Sedas" un vārtsargs Jānis Lauris, kurš vārtus sargāja "Infleksam" un "Vijciemam".

 

2. līgā rezultatīvākais spēlētājs ir Dāvids Jakovičs no "Smiltenes vanagiem", labākais uzbrucējs Jānis Liepiņš no "Skorpiona" un vārtsargs Gints Suksis no "Smiltenes vanagiem"

 

Informācijas avots hokejs.co.nr

 

Komentāri 2

Lasītājs

Nu gan JAUNUMS , jau 2 nedēļas vismaz kā mači beigušies.......

pirms 9 gadiem, 2011.05.10 02:33

Sports