Vieglatlētiem - medaļas 4

Smiltenes sporta skolas un Valkas rajona sporta skolas jaunie vieglatlēti izcīnījuši godalgotas vietas Limbažu rajona atklātās sacensības vieglatlētikā telpās.

Smilteniešu treneris Guntars Markss secina, ka šogad tās pulcēja ļoti daudz dalībnieku no Vidzemes reģiona sporta skolām.

No Smiltenes sporta skolas vieglatlētiem 1. vietu savās vecuma grupās izcīnīja: Kristaps Brozis1500 metru skrējienā, Una Kalnīte lodes grūšanā, Eva Kukurīte un Dana Sīpola tāllēkšanā.

Savās vecuma grupās 2. vietā ierindojās Linda Puriņa augstlēkšanā, E. Kukurīte 60 metru barjerskrējienā, Edgars Jansons un Daiga Peneze tāllēkšanā. Savās grupās 3. vietu tāllēkšanā izcīnīja Kristaps Puriņš un Mārcis Grēns.

No Valkas rajona sporta skolas vieglatlētiem 1. vietu savās vecuma grupās ieguva: Klāvs Karlsons augstlēkšanā un Didzis Laķis 800 m skrējienā. 2. vietā ierindojās Artūrs Meirēns lodes grūšanā un Roberts Priste augstlēkšanā. 3. vietu ieguva: Jēkabs Voilaks 600 m skrējienā, K. Karlsons lodes grūšanā, Karīna Rudus 200 m skrējienā, Hristīna Šķērsta 300 m skrējienā un R. Priste 60 m barjerskrējienā.

Komentāri 4

kūka

virsraksts neatbilst patiesībais, jo par iegūtajām vietām medaļas neviens nesaņēma :D

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 17:39