Vieglatlētika: Var vērtēt Valkas rajona treneru darbu

Valkas ģimnāzijā notika rajona junioru A un B grupu sacensības vieglatlētikas divcīņā. Tajās ir sasniegti vairāki labi rezultāti.

"Lielisku rezultātu augstlēkšanā (191 cm) sasniedza Kārļa Lečmaņa audzēknis Armands Vorps. Labi startēja arī Mudītes Gerkes audzēkņi Mārcis Auzāns un Sandis Skrodelis," jaunos sportistus uzteic sporta skolas direktores vietniece un trenere Lija Krūkliņa. Viņa priecājas, ka šajās sacensībās, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem piedalījās neparasti daudz dalībnieku.

 

Treneris Guntars Markss no Smiltenes sporta skolas uzskata, ka šādas pārbaudes sacensības ir ļoti vajadzīgas, jo redzams, kā kurš treneris strādā. Viņš ir pārliecināts, ka vieglatlētikā šāda vecuma skolēniem nedrīkst būt šaura specializācija un visas disciplīnas jāpārvalda labā līmenī. Šīs sacensības parādīja, ka tehniski sarežģīto barjerskriešanu daudzi neprot.

 

B grupā augstlēkšanā un 50 metru barjerskrējiena uzvarēja Blomes pamatskolas sportiste Signe Burova, aiz sevis atstājot komandas biedreni Anitu Kalniņu un Elīnu Blīgznu no Grundzāles pamatskolas. Zēniem šajā grupā pārliecinoši uzvarēja Klāvs Karlsons no Bilskas pamatskolas. Otro vietu izcīnīja Olafs Liekniņš no Rūjienas, kurš tikai par vienu punktu pārspēja Mārci Grēnu no Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS).

 

A grupā šajās disciplīnās juniorēm 1. vietu izcīnīja Madli Keskoja no Valgas. Viņa jūtami apsteidza Zandu Cekulu no Valkas BJSS un Sindiju Grēnu no Smiltenes BJSS. Junioriem šajā divcīņā pirmajā trijniekā ir Arnis Reliņš no Rūjienas, Armands Vorps no Strenčiem un Roberts Priste no Valkas BJSS.Lodes grūšanā un 50 metru skrējienā B grupā meitenēm uzvarēja Saiva Dambīte no Rūjienas, bet otrajā un trešajā vietā ir Valkas BJSS audzēknes Hristīna Šķērsta un Paula Arta Nuķe. Zēnu konkurencē šajā vecuma grupā labākais bija Mārcis Auzāns no Valkas BJSS, kurš apsteidza Intaru Išējevu no Smiltenes BJSS un Pēteri Ērmani no Bilskas pamatskolas.

 

A grupā juniorēm lodi vistālāk aizgrūda un 50 metrus visātrāk noskrēja Smiltenes BJSS audzēknes Una Kalnīte, Līna Mūze un Deili Freitaka no Valgas. Jauniešiem šajā grupā labāko trijniekā iekļuva Arnis Ruško no Smiltenes 29. arodvidusskolas, Mārtiņš Vilnis no Rūjienas un Dairis Kopāns (arodskola).Savukārt skriešanas divcīņā - 50 metru skrējiens un tikpat garš barjerskrējiens - B grupas meitenēm uzvarēja Inga Jurčinska no Blomes pamatskolas, atstājot aiz sevis rūjienieti Helēnu Vējiņu un Daigu Penezi no Smiltenes BJSS. Zēnu konkurencē uzvarēja Sandis Skrodelis (Valkas BJSS), Reinis Lācis (Smiltenes BJSS) un Viktors Volkovs (Valkas BJSS).

 

A grupā juniorēm vietas pirmajā trijniekā sadalīja Līga Ratniece no Rūjienas, Ieva Zālīte no Valkas BJSS un Juta Skriaba no Ērģemes pamatskolas. Junioru konkurencē arī ātrākais bija rūjienietis Oskars Reiziņš. Aiz viņa palika Kristaps Puriņš no Smiltenes BJSS un Roberts Koops no Valkas BJSS.Šajās sacensībās piedalījās vairāk zēnu nekā meiteņu. Vislielākā konkurence bija B grupā (lode un 50 metru skrējiens), kur sacentās 26 dalībnieki.

Sports