Viens solis līdz uzvarētāju noskaidrošanai

Trešdien vakarpusē Brantu pagasta mežos orientieristi aizvadīja Smiltenes novada orientēšanās sacensību seriāla "Azimuts 2011" pirmspēdējo kārtu. Vēl tikai solis līdz šīs sezonas labāko sportistu noskaidrošanai 29 dažādās vecuma grupās. Kopvērtējumā dažās grupās tie zināmi jau pirms pēdējā posma.

Pēc aptuveni sešu gadu pārtraukuma OK "Azimuts" vadītājs Aldis Lapiņš nolēma, ka sezonā orientieristiem būs iespēja piedalīties 18 dažādās kārtās, nevis 16, kā tas bija iepriekšējos gados. Pateicoties labai sadarbībai ar pierobežas orientēšanās klubu Igaunijā un OK "Alūksne", dalībnieku atsaucība bija liela.

Līdz šim "Azimutā 2011" startējuši vairāk kā trīssimt sportistu, līdz ar to arī konkurence lielāka. Daudziem azimutiešiem pirmo reizi radās iespēja savu meistarību apliecināt pierobežā. To viņi arī izmantoja. Taču gandrīz pēc nedēļas gaidāma intriģējošākā kārta, kas notiks Smiltenē. Marķējums būs no Dārza un Atmodas ielas krustojuma.

"Būs interesanti, jo vairāku distanču sportistiem būs jāsacenšas apvidū, kur notika "Kāpa". Bērniem šis būs svaigs un neskarts apvidus," zina stāstīt A. Lapiņš. Starts no pulksten 16 līdz 19. Sezonas kopvērtējuma tabulu (15. no 18. posmiem) meklējiet ŠEIT

Sports