Vijciemā: Savstarpējie rēķini nokārtoti

Vasarā pagasta jauniešus no garlaicības var glābt tikai sports

Pagājušās nedēļas nogalē Vijciemā noslēdzās futbola turnīrs ar piecu vietējo komandu piedalīšanos piecās kārtās. Uzvarētāji ir noskaidroti.

 

Turnīrs sākās jūlijā un turpinājās vairāk par mēnesi. Katru piektdien spēles ieilga gandrīz līdz tumsai, jo katra komanda spēlēja ar katru un tas nozīmē, ka katrā tikšanās reizē bija jāaizvada 10 spēles 2x10 minūtes.

 

 

Starp piecām komandām bija arī viena skolēnu vienība un viņu piedalīšanās bija ar atvieglotiem minifutbola noteikumiem. "Lai mazie mācās un gūst pieredzi," aicina pagasta sporta dzīves organizators Juris Kalniņš.

 

Šajā turnīrā uzvarēja "Skaldītāji". Komandas uzvaru palīdzēja kaldināt Gatis Augustovskis, Jurijs Gorans, Didzis Ozoliņš, Jānis Ozoliņš, Žanis Ozoliņš, Jānis Ozols, Klāvs Bošs un Andis Pundurs.Otro vietu izcīnīja "Četri tankisti un...", bet trešajā vietā - "Peņģi". Rezultatīvākais spēlētājs ar 20 gūtajiem vārtiem ir Ingars Čakārnis no "Četri tankisti un...". J. Kalniņš akcentē, ka Ingars ir ne tikai labs futbolists, bet arī hokejists, volejbolists un basketbolists.

 

Otrajā vietā rezultativitātes ziņā ir G. Augustovskis no "Skaldītājiem". Viņa kontā ir 13 vārti. Jāpiebilst, ka Gatis tikai nesen pabeidza Vijciema pamatskolu. Turnīra organizators ievērojis, ka tieši "Skaldītāji" bija fiziski vislabāk sagatavotā komanda un viņu sastāvs nemainījās.

 

I. Čakārnis "Ziemeļlatvijai" atzina, ka šis turnīrs bijis labs veids, kā jauniešus paglābt no garlaicības. "Pagasta jauniešiem tas ir interesanti, un nākamgad spēlēsim atkal. Gluži vienalga, vai tas būs volejbols vai futbols," lakoniski komentē jaunietis.

 

Sacensības notika pēc tradicionālajiem minifutbola notikumiem (4+1). Pavisam, lai varētu veikt spēlētāju maiņas, katrā komandā spēlēja apmēram septiņi dalībnieki. Lielāko daļu spēļu tiesāja paši dalībnieki, taču nozīmīgākos mačus uzticēja J. Kalniņam.

 

 

"Protams, neiztika arī bez strīdiem un konfliktiem. Uzvarēt grib visi," smaida arbitrs. Balvas sportistiem sarūpēja pagasta padome. Pērn līdzīgs turnīrs notika volejbolā. Jautāts, kāda sporta veidā vijciemieši sacentīsies nākamvasar, J. Kalniņš atbildēja, ka tas vēl nav izlemts, taču visticamāk, ka būs vai nu futbola vai volejbola turnīrs.

Sports