Vijciemieši rīko sporta dienu 1

Vijciemā notikušajā sporta dienā ziemas sporta veidos piedalījās apmēram 60 dalībnieku. Gandrīz tikpat bija skatītājos un tiesnešos. Hokejā sacentās piecas komandas, kurās piedalījās arī dalībnieki no Smiltenes, Valkas un Mēriem.

 

Tiesa, bija tikai divi vārtsargi pilnā ekipējumā - Māris Eglītis un Artūrs Putrālis - , kurus komandas izlozēja. Katra komanda spēlēja ar katru. Uzvarēja "Vaitro", kurā bija dalībnieki arī no citām vietām. 2. vietu izcīnīja "Peņģi", bet trešo "Dinamo", kurā spēlēja pamatskolas puiši. Rezultatīvākais spēlētājs bija Ingars Atlācis (5 vārti).

 

Ziemas stafetē notika pieci dažādi posmi - šļūkšana ar "ābolīti", šķēršlu josla ragaviņu vilkšana, slēpošana trijatā un bumbas mešana mērķī. Uzvarēja "Dinamo", aiz sevis atstājot "Pingvīnus" un "Sīčus".

 

Slidošanā vajadzēja veikt vienu apli ar laika kontroli. Zēnu grupā uzvarēja Māris Šaicāns, meitenēm - Guna Dudele. Vīru sacensībā ātrākais bija Gvido Gaile, bet sievietēm - Alise Matuka.

 

Hokeja sodu mešanā mērķī zēnu grupā 1. - 2. vietu dalīja Einārs Jurjāns un Armīns Zecmanis. Meiteņu konkurencē precīzākā bija Samanta Beikmane. Vīriešiem uzvarēja Dagnis Silgals, sievietēm - Jana Matuka.

 

 

Sacensību organizators Juris Kalniņš ar sportistu aktivitāti ir visnotaļ apmierināts. Ēdambalvas sarūpēja pagasta padome.

Komentāri 1

anastasija

Vijciems rulle, tiesam jauki vareja pavadit dienu,paldies organizatoriem.

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 16:00

Sports