Vijciemieši vasaras aizvada spraigos volejbola un futbola turnīros 1

Jau vairākus gadus Vijciemā vasarā notiek volejbola un futbola turnīrs piecās kārtās. Šās vasaras sacensības ir noslēgušās un uzvarētāji apbalvoti.

Sacensības futbolā jūlijā un augustā notika piektdienas vakaros, bet volejbolā - svētdienu vakaros. Katrā no sacensību kārtām piedalījās 20 - 30 dalībnieku. Pagasta sporta metodiķis Juris Kalniņš uzskata, ka tas ir gana daudz. "Vietējie jaunieši dabū pamatīgi izspēlēties un viņiem nenāk prātā dumjas domas citādai laika pavadīšanai," pajoko Juris.

 

Turnīri ir atbalstāmiVolejbolā sacentās piecas komandas. Noteikumi paredzēja, ka katrā komandā jābūt vismaz četriem dalībniekiem. Šajā sezonā 1. vieta "Elektrai". Tajā spēlēja Ingars Čakārnis, Ģirts Motuks, Māris Lotiņš, Mārtiņš Bošs un Artis Gavars.

2. vietā komanda "Vienalga", bet 3. - "Peņģi". Skolnieku un senioru komandām tik labi neveicās. Par cīņu spraigumu liecina tas, ka abas labākās komandas izcīnīja vienādu punktu skaitu, taču "Elektrai" bija labāki papildu rādītāji.

"Tas ir forši, ka svētdienās tik labi var pavadīt laiku. Uz turnīra beigām nedaudz atlaidām, tāpēc arī vietu piešķiršanā vajadzēja ņemt vērā papildu rādītājus. Šis turnīrs noteikti ir atbalstāms. Cerams, ka turpmāk varēsim izmantot arī jaunās sporta halles iespējas," komentē Ingars Čakārnis.

Bija savas intrigasFutbola turnīrā sacentās astoņas komandas. Tiesa, ne visas varēja spēlēt visās piecās kārtās. Uzvarēja "Lācupi". Panākumu palīdzēja kaldināt Didzis Ozoliņš, Ingars Čakārnis, Mārtiņš Vītols, Einārs Jurjāns, Mārtiņš Bošs un Kristiāns Kalniņš. 2. vietā "Peņģi", bet bronzas medaļas tika "X team" no Mēriem. Turnīrā piedalījās arī spēlētāji no Bilskas.

Rezultatīvākais spēlētājs turnīrā ar 19 gūtajiem vārtiem ir Ingars Atlācis. "Sezona bija ļoti interesanta. Patīkami, ka mums pievienojās komandas no blakus pagastiem. Puiši reāli cīnījās visiem spēkiem. Bija interesantas sacensību intrigas.

Noslēgumā bija patīkami saņemt balvas. Man patīk, kā Juris organizē šos turnīrus," pauž I. Atlācis. Viņš cer, ka jaunajā sporta hallē dažādu turnīru būs vairāk un varēs spēlēt arī gadalaiku tumšākajos mēnešos. Jautāts, cik gadus viņš piedalās vasaras turnīros, Ingars atbild, ka īsti neatceras. Tikko spēki ļāva spēlēt kopā ar pieaugušajiem, tā piedalījies katru gadu un cer to darīt arī turpmāk.

Apbalvošanā uzvarētāji saņēma kliņģerus, spirdzinošus dzērienus un šim notikumam par godu gatavotas medaļas un diplomus. "Puiši jau ir pieraduši pie šiem turnīriem un viņiem šķiet pašsaprotami, ka tie turpināsies," teic J. Kalniņš.

Komentāri 1

Sports