Vilšanās “Vanagiem”, prieks pretiniekiem

 Neatkarīgajā amatieru hokeja līgā savu pirmspēdējo spēli šajā sezonā aizvadīja "Smiltenes Vanagi". Pēc zaudējuma "Dzintaram" smiltenieši ir vīlušies, jo šie nebija pretinieki, kurus nevarētu uzvarēt.

 

"Smiltenes Vanagu" pretinieki šoreiz spēlēja mērķtiecīgāk un precīzāk, tāpēc viņu kontā vēl viena uzvara. Smiltenieši, spēlējot saimniekos, "Dzintaram" zaudēja ar 0:3. "Ir tā, kā ir. Protams, vilšanās ir, jo tā nebija neuzvarama komanda," teic "Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens.

 

Ilgu laiku rezultāts bija 0:1, tad "Dzintars" iemeta ripu smilteniešu vārtos otrreiz. Pēc tam nepagāja ne divdesmit sekundes, kad jau bija nākamie vārti. "Pēc trešajiem vārtiem būtībā mainīt neko nevarēja, jo laiks līdz spēles beigām bija atlicis gaužām maz. Amatieru līgā spēļu formāts un laiks ir mazliet citādāks. Tā ir viena stunda, tāpēc tas, kurš ir vadībā, vilcina laiku," apgalvo I. Plētiens.

 

Konkrētu vietu sadalījumu Neatkarīgajā amatieru hokeja līgā "Smiltenes Vanagi" uzzinās pēc 5. aprīļa spēles pret "Balvu". Skaidrs, ka hokejisti no Smiltenes uz godalgotu vietu šogad nevar cerēt. Cerības izzuda jau pēc zaudējuma "Parex bankai", kuri 1. līgā ir vieni no līderiem.

 

 

"Domāju, ka pagājušā gada panākumi (2. vieta - red.) vairākiem spēlētājiem ir sagrozījuši galvu, pietrūka arī fiziskās sagatavotības treniņi vasarā. Vienmēr jau gribas labāku rezultātu," secina "Smiltenes Vanagu" treneris. Patlaban hokejisti deviņu komandu konkurencē ir 7. vietā.

Sports