Volejbola klubam "Valka" papildināts satāvs un veiksmīgi uzsākta jaunā sezona

Jaunās sezonas “Olybet” Entuziastu volejbola līgas vīriešu 1. līgā pavisam startēja deviņas komandas, tajā skaitā arī volejbola klubs “Valka”. Pieaugušo komanda ir lielā mērā atjaunota.

Jaunais komandas treneris Jānis Bomiņš pieaugušo komandai rīko treniņus trīs reizes nedēļā. Pirmās divas spēles jau aizvadītas un abās gūtas uzvaras ar rezultātu 3:0, un komanda turnīra tabulā atrodas pašā augšgalā ar sešiem punktiem, bet uz papēžiem jau min Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda ar izcīnītiem pieciem punktiem. VK “Valka” treneris ir Jānis Bomiņš, bet tās kapteinis – Gints Švecs.

“Valkas komandas sastāvs šajā sezonā ir papildinājies ar ļoti labiem spēlētājiem, mūsu kluba bijušajiem audzēkņiem. Atgriežamies atjaunotā sastāvā un jaunā kvalitātē. Komandai ir pievienojies valcēnietis Arturs Beiša, kurš ir Baltijas Volejbola līgas vicečempions. Mans audzēknis no Igaunijas ir Baltijas līgas čempions Maksims Ševčenko. Komandā spēlē Eduards Rācenis un visi labākie pludmales volejbola dalībnieki,” komentē VK “Valka” vadītājs Kārlis Raudiņš.

Entuziastu volejbola līga ir profesionāli organizētas volejbola sacensības amatieriem. Sezonas sākumā komandas tiek sadalītas pa spēku samēriem – šogad ir piecas līgas vīriešiem, divas sievietēm un viena mix līga.

Katras līgas trīs labākās komandas sezonas beigās tiek apbalvotas ar kausiem, medaļām un pārsteiguma balvām no sacensību atbalstītājiem. Tāpat sezonas gaitā ar pārsteiguma balvām apbalvos katra mēneša rezultatīvākos spēlētājus.

Entuziastu līgas mix grupā, kurā sacenšas komandas ar trīs vīriem un trīs sievietēm katrā, valcēniešus pārstāv jaunatnes komanda. Jaunākās grupas volejbolisti ir pieteikti Latvijas Volejbola federācijas rīkotajam čempionātam un arī kausa izcīņai gan meiteņu, gan zēnu konkurencē. Tas notiks visas sezonas garumā.

Sports