Volejbolisti cīnās Kārķos

Pērnā gada nogalē Kārķu pagasta sporta hallē notika draudzības turnīrs volejbolā, kurā piedalījās mājinieki, VK "Rubene" un Valmieras apvienotā komanda un trīs Valkas ģimnāzijas volejbola komandas.

"Vienā no treniņiem skolēniem radās ideja aizsūtīt apsveikumu un vēlreiz pateikt paldies Kārķu pamatskolai par tur lieliski pavadīto laiku vasaras treniņu nometnē. Ierosināju, ka varam ne tikai pateikties kārķēniešiem, bet arī uzspēlēt volejbolu," stāsta valcēniešu treneris Kārlis Raudiņš.

Meitenes uzvar zēnusViņa ierosmi atbalstīja kārķēniešu mācītājs Ģirts Kalniņš, kurš arī palīdz trenēt vietējo zēnu komandu, pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Cekuls un sporta skolotājs Kārlis Pētersons. Protams, pasākumā piedalījās arī skolas direktore Vallija Ābele.

1. vietu izcīnīja Valmieras novada jaunie volejbolisti. 2. vietā ir "Valka 2" komanda. Aiz viņiem 3. vietā ir Kārķu volejbolisti, pēc tam "Valka 1". Savukārt Valkas meiteņu komanda sacentās ar Kārķu zēniem un viņām izdevās uzvarēt ar rezultātu 2:0.

No ģimnāzijas uz Kārķiem devās Dace Tuvikena, Kristīne Viduce, Zane Rēpele, Katrīna Bērziņa un Agnese Briede. Abas zēnu komandas veidoja Kristers Kazaks, Artūrs un Mārtiņš Beišas, Jānis Freibergs, Mārcis Auzāns, Eduards Rācenis, Krišs Ozoliņš un Mārtiņš Vaļģis. Savukārt Kārķu pieaugušo komandā spēlēja Andis Sproģis, Aivars Cekuls, Reinis Kauliņš, Ģirts Kalniņš un Edmunds Veinbergs. Turnīram noslēdzoties, visi kopā notiesāja valcēniešu dāvanu - lielo kliņģeri.

Par maz treniņlaikaK. Raudiņš par nopietnāko kavēkli volejbola attīstībā uzskata nepietiekamo laiku treniņiem. "Puiši ir ļoti labi un stabili var spēlēt ne tikai šo, bet arī nākamo gadu gana augstā līmenī. Mums ir grūtības sagatavot nākamo maiņu. Sirds sāp par to, ka treniņu laiks mums ir iedalīts tikai divas reizes nedēļā. Volejbols ir otrais populārākais sporta veids Latvijā, un mūsu kolektīvā ir 40 audzēkņu.

Pietrūkst laika individuālajam darbam," stāsta treneris. Viņu priecē, ka Valkā labi attīstās vairāki sporta veidi, taču rūgtumu sagādā tas, ka volejbolisti būtu pelnījuši lielāku uzmanību. Arī šogad ģimnāzijā notiks skolas meistarsacīkstes starp klasēm, taču jo īpaši nopietni volejbolisti gatavojas novada atklātajām meistarsacīkstēm, kurās piedalīsies arī igauņi.

Sports