Volejbolisti gatavojas Smiltenes domes kausam

Pludmales volejbola sezona Smiltenē ir sākusies. Aizvadītās nedēļas nogalē pie Tepera ezera desmit komandas sacentās Smiltenes atklātajā čempionātā pludmales volejbolā.

 

Sacensību organizators Jānis Cīrulis priecājas, ka, pateicoties siltajam laikam, sezona šogad iesākusies ātri. Parasti pirmā kārta uzsākta pēc Jāņiem. Čempionāta pirmajā kārtā diezgan nopietnas cīņas aizvadīja desmit komandas. Tās savā starpā izspēlēja vienu pilnu apli jeb deviņas spēles.

 

Uzvarētāji ir Jānis Lapiņš un Egils Mūrnieks no "Komandas", 2. Kristaps Punculis un Oskars Puga no vieskomandas "Mārupes", 3. Reinis Ozoliņš un Ģirts Brakmanis no "Ogas", 4. Mārtiņš un Miks Bisenieki no "B2", 5. Armands Briedis un Jānis Cīrulis no "Skumjām".

 

Ierasts ir rīkot arī bērnu turnīru, tomēr šoreiz tas netika darīts. "Viņi nopietni gatavojas Latvijas olimpiādei, tāpēc piedalās vairākās citās sacensībās," paskaidro J. Cīrulis. Jau 6. jūnijā pie Tepera risināsies Smiltenes domes kausa izcīņa pludmales volejbolā. Sākums pulksten 10.30.

 

 

Savukārt pieteikšanās sacensību norises vietā jau no pulksten 10.00. Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot J. Cīrulim pa tālruni 29257003.

Sports