Volejbols: Cīnīsies par dūža titulu

1. augustā Ērģemē jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies smilšu volejbola turnīrs "Ērģemes dūzis". "Tas ir vienas dienas smilšu volejbola turnīrs ar mērķi sapulcēt tos, kuri brīvo laiku labprāt pavada, spēlējot smilšu volejbolu un noskaidrot stiprāko, tas ir - Ērģemes "bīča" dūžus," informē turnīra organizētājs Mārcis Krams.

 

Pirmajā turnīrā, kurš norisinājās 2007. gadā, piedalījās 14 komandas, un par pirmajiem Ērģemes dūžiem kļuva Artis Kazaks un Mārcis Krams. Pagājušajā gadā smilšu laukumos izgāja 17 komandas, turklāt cīņas bija sīvākas. Uzvarēja Kaspars Upmalis un Gints Švecs, un viņi pašlaik ir dūža titula turētāji.

 

"Apmēram pirms astoņiem gadiem Ērģemē tika izveidots pirmais smilšu volejbola laukums. Vakarus arvien vairāk vietējie iedzīvotāji, īpaši jaunieši, sāka pavadīt, spēlējot volejbolu. Ar katru gadu auga meistarības līmenis, iesaistījās arvien vairāk jauniešu un sāka veidoties veselīga konkurence.

 

 

Katrs vakars bija kā turnīrs, un uzvarētāji sevi sāka dēvēt par dūžiem. Tad arī radās ideja augusta sākumā organizēt turnīru, kurā noskaidros, kurš tad ir īstais gada volejbola dūzis," skaidro M. Krams.

Sports