Volejbols: Ierodas dalībnieku rekordskaits

Ceturtā kārta Smiltenes pilsētas atklātajā čempionātā smilšu volejbolā izcēlās ar šīs sezonas dalībnieku skaita rekordu - 22 komandām - un spēcīgu konkurenci.

 

Uzvarēja komanda "Kedra", kurā spēlē Jānis Lapiņš un Kristaps Brālēns. Otrajā vietā - sacensību debitante viesu komanda "Marķīzi", trešajā vietā - "GR" (Ģirts Brakmanis un Reinis Ozoliņš).

 

Sacensību organizators Jānis Cīrulis čempionāta ceturto kārtu vērtē kā ļoti spēcīgu. Finālā labāko 12 vienību vidū neiekļuva pat iepriekšējo posmu godalgotas vietas ieguvēji.

 

Vispirms visas komandas sadalīja četrās apakšgrupās. No tām trīs labākās iekļuva finālā un tālāk cīnījās par uzvaru kārtā.

 

"Arī čempionātā kopumā spēles ir nopietnas. Izteiktu līderu nav. Ir aptuveni 10 komandu, kuras cita ar citu rēķinās un savstarpēji cīnās punkts punktā," vērtē J. Cīrulis.

 

Čempionāta nākamā kārta notiks Smiltenes pilsētas svētkos 19. jūlijā smilšu volejbola laukumos pie Tepera ezera. Vienlaikus tas būs Smiltenes pilsētas atklātais turnīrs smilšu volejbolā. Organizators J. Cīrulis aicina piedalīties ne tikai pieaugušo, bet arī bērnu un meiteņu komandas. Sacensību sākums - pulksten 10.30.

 

Papildu Smiltenes atklātajam čempionātam smilšu volejbolā pieaugušo komandu konkurencē turpinās sacensības meiteņu komandām. Ceturtajā kārtā uzvarēja komanda, kurā spēlē Zane Cera un Elza Cīrule. Otrajā vietā - Anete Briede un Liene Časka, trešajā vietā - Zane Cīrule un Madara Marksa.

Sports