Volejbols:Izcīnīs Pāvela Seļivanova kausu 1

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Ziemassvētkos, 26. decembrī, par prieku visiem sporta entuziastiem, līdzjutējiem un citiem interesentiem, Valkā un Valgā sāksies Pāvela Seļivanova starptautiskā kausa izcīņa volejbolā, kas turpināsies līdz 30. decembrim.

Kā informē volejbola treneris Kārlis Raudiņš, ir notikušas nelielas izmaiņas, tāpēc precizēta informācija par U-18 valstu izlašu līmeņu komandu turnīru volejbolā. Ir mainījušās valstis, kas būs pārstāvētas - Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija un Krievija. Sākotnēji pieteiktās Somijas vietā būs Vācija un klāt nākusi Krievija.

Tās būs U-18 sešu valstu izlašu komandas un šis volejbola turnīrs komandām ir kā sagatavošanās posms pirms starta Eiropas čempionātā, kas paredzēts nākamajā gadā. Spēles notiks gan Valkas, gan Valgas sporta hallē.

Spēļu grafiki vēl tiek izstrādāti. Svinīga volejbola turnīra atklāšana paredzēta 27. decembrī no rīta pirms pirmās spēles.

Komentāri 1

zizuu

Atkal raksts par šo turnīru, bet tāpat vēl netieku skaidrs- puišu vai meiteņu izlases? Ir tomēr zināma atšķirība- vērot puišu vai meiteņu volejbolu!
Es personīgi, zālē labprātāk vēroju vīriešu, bet vasarā..bīčā..sieviešu volejbolu. Kompromiss..tā teikt. :)

pirms 11 gadiem, 2009.12.10 16:19

Sports