Volejbols joprojām topā gan Valkā, gan Smiltenē 6

Smiltenes volejbola entuziasts Mārtiņš Sorokins ir atradis iespējas un resursus atklātā volejbola čempionāta organizēšanai jauniešiem. Pavisam šīm sacensībām ir pieteikušās sešas komandas - četras no Smiltenes puses, pa vienai no Valkas un Valgas.

 

Sacenšas Smiltenes tehnikuma, profesionālās vidusskolas, ģimnāzijas un "Nothing special" komanda, kurā apvienojusies grupa pilsētas jauniešu. Vēl čempionāta piedalās Valkas ģimnāzijas un Valgas Krievu ģimnāzijas komanda, kas pārstāv sporta klubu "Viktorija".

 

 

Spēles notiks gan Smiltenē, gan Valkā un spēlēt ļauts volejbolistiem līdz 21 gada vecumam. Čempionāta atklāšanas spēlē Smiltenes sporta skolā profesionālā vidusskola ar 3:1 uzvarēja tehnikumu.

 

 

Otrajā spēlē ar tādu pašu rezultātu "Nothing special" pārspēja Smiltenes ģimnāzistus. "Abas šis spēles bija ļoti intriģējošas un azartiskas. Līdz pat spēles beigu svilpei uzvarētājs nebija paredzams," vērtē turnīra organizators Mārtiņš Sorokins.

 

Ceturtdien Valkas ģimnāzijā vietējā komanda ar 3:0 uzvarēja Smiltenes tehnikumu. Savukārt Valgas Krievu ģimnāzija ar 1:3 zaudēja Smiltenes profesionālajai vidusskolai.

 

 

"Spēles izvērtās gana interesantas, un šis turnīrs ir ļoti nepieciešams tieši šāda vecuma jauniešiem. Tā nu sanācis, ka volejbols pašlaik ir sporta spēļu topā un jaunieši to labprāt dara," uzskata Valkas ģimnāzijas sporta halles vadītājs Andris Dainis.

Komentāri 6

...kādā topā??? Gan Valkā, gan šķiet arī Smiltenē volejbols sporta veidu piramīdā ieņem beidzamās vietas. Pat šahs un ugunsdzēsēju sports ir populārāks un augstākā līmenī, nemaz nerunājot par florbolu, futbolu, basketbolu, arī vieglatlētiku, autosportu, austrumu cīņām, orientēšanos u.c. Nav jau slikti, ka jaunieši spēlē, bet likt virsrakstā, ka topā - nevajadzētu!

pirms 12 gadiem, 2009.03.07 15:16

:)

Volejbolu vēl tomēr spēlē...vai tamlīdzīgam jābūt virsrakstam!Tas ,ka rakstītājam sporta tēmās nav īstas saprašanas ir vispārzināma lieta un,varbūt pat būtu piedodams.Bet izbrīna,ka halles vadītājs tik nezinošs par to kas rajonā sportā ir kas.Tas, ka to volejbolu skolu jaunieši vēl uzspēlē ir ļoti labi .Bet ar starpklašu un dažu skolu uzspēļēšanu gan ir krietni par maz lai varētu apgalvot ka volejbols ir top sports šeit.Arī par rezultātiem un sportisko līmeni labāk pat nerunāt.

pirms 12 gadiem, 2009.03.07 16:51

ha

Prieks par profesionālās vidusskolas puikām. Lai veicas arī turpmāk!

pirms 12 gadiem, 2009.03.08 11:20

Eerglis

Lai nu dzeki kapaaa ;) taa jau ir par liimeni nerunbaat ! tad tasi treninjus un tad par liimeni arii runaasim :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 22:27

Erglis

komentaars daljeeji veltiic '':)'' komentaara iiiipashniekam :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 22:28

Sports