Volejbols: Valstī - līderu vidū

Smiltenes sporta skolas volejbolistes kārtējo reizi apliecinājušas augsto spēles līmeni valstī, izcīnot ceturto vietu Latvijas mēroga sacensībās "Jaunatnes kauss". Tās rīkoja Latvijas Volejbola federācija.

"Tas bija Latvijas čempionāta īsais variants, - viena kārta un fināls. Iepriekš rudenī Madonā izcīnījām vietu pirmajā finālgrupā," informē trenere Laila Cīrule. Smiltenes sporta skolas volejbolistes startēja 1996. gadā dzimušo meiteņu grupā. Pavisam tajā sacentās 12 Latvijā spēcīgākās sporta skolu komandas.

Finālsacensībās Preiļos 12. decembrī smiltenietes izcīnīja ceturto vietu. Komandā spēlēja Dārta Meldere, Liene Cīrule, Līva Trijēce, Santa Dzene un Annija Lukašēvica. Viņu grupā uzvarēja spēcīgā Daugavpils sporta skolas komanda. Otrajā vietā - Preiļu volejbolistes, bet trešo vietu izcīnīja Rīgas volejbola skolas komanda.

"Par rezultātu nebijām ļoti priecīgas, jo trešā vieta mums izslīdēja no rokām. Meitenes vai nu nenovērtēja pretinieces no Rīgas volejbola skolas, vai arī bija pārāk sapriecājušās par uzvaru iepriekšējā spēlē," piebilst trenere.