Ziemas sporta draugi - Vijciemā 1

Vijciemā jau 3. reizi notiek ziemas sporta diena. Tā nav tik plaša kā vasaras sporta svētki, tomēr sabrauca vairāk nekā 50 dalībnieku, tostarp arī no Kārķiem, Smiltenes un Jērcēniem.

Sacensības notika vairākos sporta veidos. Vissīvākās cīņas aizritēja hokejā. No sešām spēlēm uzvarētāja noskaidrošanai trijās bija nepieciešami soda metieni. Uzvarēja "Lācupi". Šajā komandā spēlēja Didzis Ozoliņš, Dāvis Majors, Māris Šaicāns, Einārs Jurjāns un Jurijs Gorans. Ar savu komandu uz sacensībām bija ieradušies kārķēnieši, bet pārējās komandas veidoja pirms sacensībām un tajās spēlēja hokeja mīļotāji neatkarīgi no dzīvesvietas.

Pa pieciem vārtiem guva Didzis Ozoliņš, Jānis Kalniņš un Dāvis Majors. "Liela pateicība pienākas Rihardam Hānam, Druvim Bērziņam un Tomasam Jancim, kuri visu dienu sargāja hokeja vārtus," stāsta pagasta sporta dzīves metodiķis Juris Kalniņš.

Individuālas sacensības notika ātrslidošanā. Savās grupās uzvarēja Kristiāns Kalniņš, Eva Melbārde, Māris Šaicāns un Inese Matuka. Vēl notika sacensības hokeja ripu piramīdas kraušanā. Tajās nepārspētas palika Sandija Beikmane un Vita Boša.

Hokeja soda metienos visprecīzākie bija Raivo Krastiņš, Amanda Oleksa, Dāvis Majors un Vita Boša. Savukārt ziemas stafetē, kur komandā bija pieci dalībnieki, uzvarēja "Lācupi". Sacensību sekmīgai norisei palīdzēja tiesneši Jana un Kārlis un pavāre Ilze, kura rūpējās, lai netrūktu karstas tējas. Uzvarētāju komandas saņēma kliņģeri, bet individuālajos sporta veidos - saldumus.

Komentāri 1

Sports