Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārija Beļicka: Atkal domājam, ka vajadzētu ko pasākt. Miera nav, jo dzīve ir tikai viena. 1

Lai ikdiena nebūtu vienmuļa un pelēka Brantu pagasta iedzīvotāja Ārija Beļicka izdomājusi veidu, kā dzīvei piešķirt košākus toņus. Vasarā viņa ar draudzenēm sāka rīkot tematiskos vakarus. Tie cer izveidoties par tradīciju.

 

Ikdienā Ā. Beļicka ir apdrošināšanas speciāliste. Gada aukstākajā laikā viņa divas reizes nedēļā apmeklē aerobiku, savukārt vasarā gandrīz visu brīvo laiku aizņem dārza darbi. Ar to sievietei ir par maz, lai dzīve šķistu interesanta un piepildīta. Tad kopā ar draudzenēm radās kāda ideja.

 

Vienmuļa mājās sēdēšana nepatīk"Mums, meitenēm, nepatīk vienmuļa mājās sēdēšana. Vīriešiem ir vīru padarīšanas, izdomājām, ka arī mēs vēlamies justies labi un interesanti pavadīt savu laiku. Kad ar draudzenēm tikāmies, tās bija vienkāršas pasēdēšanas vai arī jubilejas pasākumi.

 

Bet vasarā nolēmām - kaut kas ir jāmaina. Izrevidējām savus drēbju skapjus un rīkojām tērpu pielaikošanas un izpārdošanas vakaru. Tas viss notika pie manis Vidzemē pirtiņā. Tā mums ir iecienīta pulcēšanās vieta," stāsta Ārija.

Toreiz tika izpārdotas visas drēbes par visai pieticīgām cenām. Bet tas nebūt nav bijis galvenais. "Dzīvē vajag dažādību, lai nav visu laiku viens un tas pats. Šādi vakari to dod. Izrauj mūs no ikdienas ritma. Satiekoties varam aprunāties, uzzināt, kas notiek apkārt, un pie reizes izdarīt ko sirdij tīkamu. Nupat ar draudzenēm no Vidzemes un Smiltenes rīkojām salātu ballīti," atklāj brantēniete.

 

Idejas nākamajiem vakariem irAizvadītās nedēļas nogalē teju desmit draudzenes pulcējās pie Ārijas pirtiņā. Tur notika salātu ballīte. Sākumā bija domāts, ka katra dāma pagatavs vienus salātus. Taču izrādījās, ka sievietes ir pacentušās un kopā bija pagatavojušas 13 šķirņu salātus. "Tas bija pārsteidzoši. Nevieni salāti neatkārtojās. Visas receptes tika pierakstītas, lai neaizmirstos. Pēc tam tās var izmantot, gatavojoties jubilejām," saka Ā. Beļicka.

Pēdējā tikšanās reizē sievietēm radušās idejas par turpmākiem vakariem. Nākamā būs vai nu kūku balle vai kartupeļu, kad katra pagatavos ko interesantu un nesīs nobaudīt to pārējām."Tā ir relaksācija no ikdienas. Tiekoties mēs gūstam kaut ko jaunu, ko tālāk varam īstenot katra savā ģimenē.

 

Šādas tikšanās reizes vajadzīgas ikvienam, lai ienestu prieku dzīvē. Patiesībā, sievietes nemaz tik bieži nedomā par sevi, bet gan par bērniem un vīru," stāsta Ā. Beļickas draudzene skolotāja Anna Lavrinoviča. Viņa teic, ka atpūsties var visdažādākajos veidos.

 

 Tematiskajiem pasākumiem robežu nav. Tie var būt saistīti ar rokdarbiem, mājokļa jautājumiem. Viss atkarīgs no katra interesēm un vēlmēm. "Galvenais ir rīkoties, nevis sēdēt rokas klēpi salikušai," rīkoties mudina A. Lavrinoviča.

Komentāri 1

gribētāja

es arī gribu tur piedaīities!!!Vai tur tikai drīkst dalību ņemt no Vidzemes centra,vai arī no pilsētas??????

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 20:04

Novados